Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy tegyem túl magam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyem túl magam a szakításon úgy, hogy én végeztem?

Figyelt kérdés
Fél éven át tartott a kapcsolatunk, de már az elején tudtam hogy nem lesz hosszú életű. Mert nem értett meg, én pedig őt. Rengetegszer szakítottunk már, de csak most vált véglegessé. Még soha senkitől nem éreztem ennyire hogy szeretnének, pedig rengeteg kapcsolatom volt már. Bármit megtehettem, mindent hagyott...De aztán megváltozott ő is, ahogy én is. Teljesen belebetegdtünk a kapcsolatba. Én alapból vékony alkatú lány vagyok, tehát nem nézett ki rajtam túl jól a hat kilós fogyás, rajta pedig a szétrobbant idegei. Végül én szakítottam, mert nem bírtam tovább azt hogy marcangoljuk egymást, pedig szeretem. Hogyan tudnék túllépni?

2020. szept. 13. 11:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az idő segìt..., de szerintem ti mèg bèkülni fogtok.
2020. szept. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is ki fogtok ti még békülni, mi is ilyenek voltunk exemmel. De ha meg tényleg el szeretnéd felejteni, akkor minimalizáld az összes eshetőséget, ahol kontaktba léphetsz fel vele, mind személyesen, mind online. Ergo ne járj olyan helyekre, ahol tudod, hogy ő is megfordul, töröld, akár tiltsd le a mobilszámát, Facebook-on, töröld ki a közös képeket, ne tartogass magadnál tőle kapott cuccokat/az ő cuccait. Ha ezek megvannak, onnan viszont már minden fejben dől el.
2020. szept. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hogy érted azt,h mindent hagyott?
2020. szept. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hagyta hogy csúnyábban szóljak vissza neki, annál is jobban amilyet ocsmányságokat ő mondott. Aztán ez felőlem többször ütésbe ment át, mert jól tudta hogy kezelhetetlen dühkitör3sekben szenvedek ha magára hergel. Mégis húzott idegileg. De végül ő is megütött, amiből verekedés is lett, 3s részemről kocsi törés amit nem sajnálok mert megérdemelte. Mondtam neki hogy ne húzzon fel, az nekem és neki sem jó. De annál inkább csinálta, hiszen sosem figyelt rám. Csak hallotta úgymond amit mondok, de ha rákérdezett volna valaki, nem tudta volna elmondani mit mondtam. Bocsánat a hosszú válaszért :/
2020. szept. 15. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!