Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan reagálnátok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagálnátok, ha a férfi elhagyna egy új nőért, de annak hamar vége lesz, visszajön, és az új nő ír vagy felhív, hogy elmondja, szereti a férfit, ezért azt kívánja, legyetek boldogok?

Figyelt kérdés

16 éves párkapcsolat, de nem házasság, nem volt soha közös gyerek, és nincs közös tulajdon sem. Csak együttélés.

16 év után a férfi bejelenti, hogy szerelmes, pár nap után összepakol és elmegy. De az új kapcsolata alig tart néhány hétig, vissza is jön.

Egyelőre nem történt újrakezdés, mindketten gondolkodtok, aztán majd lesz valahogy. Csók, szex nem volt a visszatérés óta, csak ugyanaz az együttélés, ami korábban, de akkor legalább közös szobában aludtatok, most egyelőre ez külön szoba, amíg önmagatokban tisztázzátok, hogyan tovább. Előtte csók időtlen idők óta nem volt, szex meg kb félévente. Azt nem tudni, ők tartják-e a kapcsolatot, találkoznak-e, köztük téma-e az újrakezdés, vagy mi volt a gond. A férfi időben hazaér, viszont a telefonja mindig le van némítva azóta.

Eltelt 2 hét, az otthoni dolgokról beszéltek, de a történtekről semmit. A férfi nem beszél, de egyébként is egy zárkózott, csendes ember, aki nem akar és nem is tudott soha az érzelmeiről beszélni. Magától nem mondja, mi történt, miért ment vissza.

Ti pedig nem kérdezitek. Sem erről, sem másról, hogy mit gondol, mit érez, vagy mi segítene rajta.

Előzmény, hogy évekkel ezelőtt ugyanez már megtörtént, ugyanígy szerelmes lett, elköltözött, majd vissza, az okozott egy törést, de minden ment tovább ugyanúgy.

Nos, a visszaköltözés után néhány nappal jött egy facebook-üzenet, kb ilyesmi szöveggel, hogy "megnyerted őt. szeretem XY-t, ezért kérlek, tedd őt boldoggá".

Majd 2 nap múlva egy telefonhívás. Azt mondja, semmi mást nem akar, csak szólni, hogy küldött egy üzenetet, mivel nem vagytok ismerősök, ezért úgy látja, hogy nem vetted észre, nem is olvastad. Valójában olvastad, csak nem reagáltrál rá.


Hogyan reagálnátok egy ilyen üzenetre, majd a telefonhívásra?



2020. szept. 17. 17:11
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
80%
A férfiak csak megdugni akarnak mindenkit.
2020. szept. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem itt nem a telefonhívás a fő probléma, de te tudod..
2020. szept. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Ez a pasi pont nem, de ez ki is derült.


#2: mire gondolsz, kifejtenéd? Problémák vannak, csak em akartam túlságosan részletezni. De maga a hívás mit váltana ki belőled?

Ugye itt nőkhöz szól a kérdés. Mit mondanál, milyen stílusban, mit gondolnál, mit éreznél?

2020. szept. 17. 17:16
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Én már az elsőnél sem engedtem volna vissza.... Semmi értelme nincs ennek.
2020. szept. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

OK, de mégiscsak majd' 2 évtized. Közös múlt, közös emlékek, annyi minden összeköt. Nyilván ott az a sértettség, de előtte sem volt sok kommunikáció. Vagyis időszakos volt, hol normálisabb, hol kevésbé. Mint írtam, nem egy lángoló szerelem, hanem egy nagyon régi, megszokáson alapuló, de úgy legalább működő biztos kapcsolat. Valami persze hiányzott, azért ment el. De úgy tűnik, mégis visszamegy mindig a biztos ponthoz.


De a volt barátnő jelentkezése a lényeg. Ez normális, vagy egy szemét dolog? Esetleg pont hogy kedves? Más nő ettől kiborulna, ordítana, káromkodna, vagy meköszönné, vagy lecsapná, tényleg ez érdekel.

2020. szept. 17. 17:41
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Kuka!!!!
2020. szept. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Nem a pasi/kapcsolat volt a kérdés, 4 válaszból eddig egy sem a kérdésre válaszolt.
2020. szept. 17. 18:08
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Mert a barátnő itt a legkisebb gond 🤦‍♀️

Gondolom a nő kavart egy kicsit hátha kirakod a pasit aztán akkor hozzá cuccol ez az álompasi 😉😄

2020. szept. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
66%

A biztos ponthoz persze, hogy mindig vissza fog menni, mert az a lábtörlője.

Őszintén, nem tudom hogyan reagálnék, mivel hozzám eleve nem jöhetne vissza. Ezen az évek száma sem segít. Nekem tökmindegy, hogy 1 év vagy 20.A lény ott van, hogy másba dugta helyettem a farkát. Utána meg jönne vissza. Hát, kösz nem kell így. Pfejj!

2020. szept. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
50%

Semmiképpen nem szemét dolog. Egy szerelmes nő beletörődő üzenete.

Én sajnálnám őt, amiért szerelmes lett ebbe a gerinctelen férfibe.

Téged meg azért sajnállak, mert ennyi éven át szerelem nélkül tengődsz egy értelmezhetetelen kapcsolatban.

50 N

2020. szept. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!