Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők! Mit reagálnátok, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Mit reagálnátok, ha egy férfi leszólítana pl. közterületen egy buszmegállóban, vagy egy bevásárlóközpontban, mert tetszel neki és megszeretne ismerni?

Figyelt kérdés
28/F vagyok, számtalanszor volt már olyan, hogy megtetszett egy szép lány bevásárlás közben, aki épp egyedül is volt, de nem mertem leszólítani. Nem azért, mert félnék, csak nem ismerkedtem még ilyen formában. Mégis mit gondolna, ha egy vadidegen leszólítaná, hogy mégis mit akar ez a marha, nem is ismerem?!
2020. szept. 7. 16:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
60%
Ha 28 évesen ettől fosol, akkor ezt engedd el! Megérzik szagról, hogy félsz.
2020. szept. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
74%
Én elhajtanám...
2020. szept. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
75%

Nyugodtan szólíts meg, nem harapok:) Ha nem vagy bunkó, én sem leszek az.

26L

2020. szept. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Hellmano ***** válasza:
71%
Figyeld nagy számok törvénye alapján 100-ból egy tuti összejön bárkinek csak éld meg azt a 99 elutasítást, amiből lehet 1-2 elég kemény lesz. De áldozat nélkül nincs siker! És akkor is ott lesz az az egy, aki majd össze jön.
2020. szept. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
77%

A lehető legkedvesebben és leggyorsabban elutasítanám. Most azért, mert van barátom, régebben pedig azért, mert azt már senki nem tudta megfogalmazni, hogy miért vagyok neki szimpatikus.

22/L

2020. szept. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
0%
A nők örülnek, ha valaki észreveszi őket, ha meg valaki elhajt, nyugodtan röhögj a képébe, és mond neki: "Sajnállak." ,majd sétálj el!
2020. szept. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
78%
Nem állok meg, ha valaki elkezd beszélni hozzám. Mint a szórólaposoknál. Megyek tovább, nem hallok semmit.
2020. szept. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
52%
#7: én erre a "sajnállak"-ra röhögve azt felelném: köszi, de nem vagyok rászorulva a sajnálatodra, meg rád se.
2020. szept. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
82%

"ha meg valaki elhajt, nyugodtan röhögj a képébe, és mond neki: "Sajnállak." ,majd sétálj el!"


Ja, és figyeld, hogy a következő nő, akit leszólítasz, milyen képet vág.


Ha le akarsz szólítani nőket, vállalod azt is, hogy elutasítanak. Semmi jogod bunkónak lenni, mert semmi nem jár a leszólításokért.

2020. szept. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
55%
Volt már ilyen, szingliként is, és akkor is amikor már a párommal voltam. De nem éltem a lehetőséggel egyszer sem. Nem szeretem, ha csak úgy egy vad idegen leszólít. Én inkább neten ismerkedtem, amíg még megtehettem. Akkor beszélgettem az illetővel 1-2 hetet, és ha minden ok volt , megtaláltuk a közös hangot, tetszett a képein, akkor találkoztunk. A férjemet is így ismertem meg.
2020. szept. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!