Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van itt olyan aki megbánta a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki megbánta a szakítást? Miért lett akkor a kapcsolat vége szakítás?

Figyelt kérdés
2020. szept. 21. 10:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem tudok nyilatkozni, mert velem szíktottak, de azt bánom ... :( :D

Te miért szakítottál?

2020. szept. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem bántam meg egy pillanatra sem.

Hogy miért szakítottam?

Több oka volt, de a legfontosabb talán az, hogy 10 év alatt, amíg együtt voltunk, nagyon más irányba fejlődtünk... ebből persze viták is voltak, jött az elhidegülés, stb.

2020. szept. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#1 Elhamarkodott döntést hoztam, egy veszekedés után. Azóta sem találom a helyemet, így hogy nincs mellettem jöttem rá arra, hogy mit is veszítettem el. Most főhetek a saját levemben, de megérdemlem, mert nem tudtam értékelni őt. Talán egyszer megtudok bocsájtani saját magamnak, és egyszer talán majd ő is.
2020. szept. 21. 12:22
 4/7 anonim ***** válasza:
akkor miért nem keresed fel?
2020. szept. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Felkerestem, elmondtam neki mekkora hülye voltam. Próbáltam oda vezetni a beszélgetést, hogy megpróbálhatnánk újra, de nem mondott rá semmi konkrétat, inkább témát váltott, így gondoltam nem erőltetem a dolgot. Azóta nem láttam, és rettenetesen hiányzik. Beszélünk elég sűrűn, de csak "baráti" szinten.
2020. szept. 21. 12:40
 6/7 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg, lenne-e kedve találkozni.

Ha nem, akkor a saját érdekedben is jobb, ha nem beszélgetsz többet vele.


Hidd el, hasonló cipőben járok, csak nálunk én vagyok az a fél, akivel szakítottak...


Hónapok óta húzzuk már egymás agyát, de most úgy tűnik, megtört a jég és beszélni fogunk személyesen.


Hogy mennyi értelme lesz, azt nem tudom.


De te sem tudhatod, ha meg sem próbálod.


Kérdezd meg, mit veszíthetsz.

Ha egyértelműen visszautasít, akkor meg jobb, ha elengeded.. :(

Mert az nem elég, ha csak az egyik fél akar.

2020. szept. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
"6 Köszönöm! Megpróbálok beszélni vele erről az egészről, annyit megér, aztán meglátjuk mi lesz. Nektek is sok sikert!
2020. szept. 21. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!