Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ferfiaktol kerdeznem, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiaktol kerdeznem, ha vissza akarjátok szerezni egy exeteket, az azert van mert "ha ló nincs szamár is jo", vagy lehet hogy tenyleg megbantatok a szakitast?

Figyelt kérdés

Ekezet hianyert elnézést!

Anno azert mentunk szet mert keveset tudtunk talalkozni (kb 7 honapig jartunk), pedig a szakitaskor 3 honapot kellett volna kibirni es egy varosban lettunk volna (mentem egyetemre). Azota eltelt 1,5 ev kb , neki is ,nekem is voltak masok az eleteben (neha beszeltunk kivel mi ujsag) most meg ugy tunik megbanta, mindog mondja hogy mekkora hülye vokt anno stb (talalkoztunk parszor mostanában, nem tunik ugy hogy hazudna de nem merek meg hinni neki)

Utanam levo baratnoi vagy hisztisek voltak vagy fektekenykedtek , csak azert bekegondolok hogyha valamelyikkel mukodott volna, kb eszebe sem jut hogy kar hogy koztunk vege lett anno. Legutobbi is messze lakott tole, megis ~ 1 evet jartak, csak irrealisan feltekeny volt a csaj mindenkire es vege lett. Szoval erdekes,ott nem "unta meg" a tavolsagot.

Bocsi hogy hosszu lett.

Ha valaki volt igy leirhatna o mit erzett akkor. B terv nem akarok lenni...

22/l



2016. nov. 27. 14:56
 1/6 A kérdező kommentje:

* belegondolok


Az lemaradt, hogy o volt eddig az egyetlen akit igazan szerettem. Es ezert nem mondom azt kapasbol hogy "nem"..

2016. nov. 27. 14:58
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok ugyan, így bocs, hogy válaszolok, de mindkettőre láttam példát (nem csak láttam, tapasztaltam is mindkettőt), így igazán csak a srác tudhatja, mi van mögötte...
2016. nov. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindent megtennék,hogy visszaszerezzem,ha hagyná és engedné és nem azért mert Ő B terv lenne,hanem azért,mert Ő a Nő a számomra!
2016. nov. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
21%
Dugós partnernek még jó lehet nehezebb napokra!
2016. nov. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Sztem ez a szamar meg lovas dolog lehet a hatterbe altalaban.
2016. nov. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi lett végül veletek?
2021. nov. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!