Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért van az hogy az a fél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy az a fél aki megcsalta a másikat és szakítottak is de pár hónap után ha megkérdezik tőle,hogy mi történt akkor szöges ellentétét meséli el a történteknek?.

Figyelt kérdés
Szóval barátnőmmel már kb 3 hónapja hogy szét mentünk 4 évig voltunk együtt abból 3 évet egy lakásba éltünk,ő megcsalt egy munkatársával saját lakásunkba mikor én nem voltam otthon,el sem akarta mondani csak ugye a sablon duma jött hogy már nem szeret úgy ahogy kellene..Végül minden kiderült...azóta együtt van a fiúval,de viszont hallom vissza a dolgokat hogy egyetemen és máshol is azt meséli hogy én megvertem és emiatt szakítottunk,meg persze ő meg is akarta ezt beszélni velem de nem lehetett... Csak az a baj,hogy egy kézzel sem nyúltam hozzá sosem,és az hogy megakarta velem beszélni az süket duma mert tőlem 200m-re költözött el,tudta hol lakom és a telefonszámomat is tudja...Megvoltam viselve az tény,de már túl vagyok úgy ahogy rajta csak nem értem miért pocskondiázik még végig főleg ilyen álításokkal,mikor én egyáltalán egy jót de egy rossz szót nem beszélek róla senkinek...Ez miért jó neki?

2020. szept. 21. 13:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki önigazolást keres.
2020. szept. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Van értelme kiteregetni a szennyest mások előtt? úgy hogy hangfelvételi bizonyíték is van nálam a történtekről..Eléggé piszricsáré ügy ez de itt a városba ne híreszteljék rólam,hogy én verem a nőket mikor nem igaz még a verekedést is kerülöm nem hogy én verjek valakit...
2020. szept. 21. 13:04
 3/9 anonim ***** válasza:
59%
Szakítás után mindenki a maga igaza felé próbálja húzni az egész sztorit. Mondjuk, az tény, hogy ezt sok nő nagyon durván eltúlozza és gyakorlatilag 0/24-ben áldozatnak akarják beállítani magukat, 0 felelősségvállalással. Egyszerűen így szocializálódtak.
2020. szept. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Gondoltam,hogy mást fog álítani de azt hittem hogy csupán azt fogja mondani hogy én csaltam meg vagy csak vége lett azt annyi :D de ez kicsit durva és csalódott vagyok hogy én ezzel a nővel éltem sok évet...
2020. szept. 21. 13:20
 5/9 anonim ***** válasza:
38%
Persze, mert k***ak mind, csak a sajat elonyuket keresik. Nem kell vele foglalkozni...
2020. szept. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek nem szeretik elismerni a saját hibáikat, felelősségüket. Olyannyira nem, hogy egy gyengébb jellem képes akár hazugságba is belemenni. Most ennek iszod a levét. Aki beteges hazudozó arról előbb-utóbb a környezte is felismeri ezt. Te meg tojjál rá, félrekúrt kidobtad, örülj neki hogy most történt és nem miután pl. gyereket vállaltatok.
2020. szept. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Vannak gonoszak is azért. Te pont egy ilyet fogtál ki.

Egy percet se szanj ra többé , még a gondolataidba sem. Maskor ismerd meg előbb a csaj jellemét utanna járj vele ennyi.

2020. szept. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarod megverni, hogy legyen némi valóság alapja?:D
2020. szept. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem :D nem ér annyit hogy hozzá nyúljak :D majd megveri őt az élet :D remélhetőleg
2020. szept. 23. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!