Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után meddig maradtál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után meddig maradtál még kapcsolatban az exeddel? Van itt sikersztori, akik több hónap után újra összejöttek?

Figyelt kérdés

Szerintetek jelent valamit, ha hónapokkal a szakítás után is még keres az a fél, aki úgy döntött, hogy vége?

Közben többször visszahátrál, hogy nem tudja, mit akar.

Egyik nap azt kéri hagyjam, de ha én hagyom, felbukkan ő,olyan kérdésekkel, hogy van-e valakim..

Ha nem érdeklem, miért nem mindegy neki? És miért nem hagy békén hónapok óta, ha ő elvileg azt "akarja" hogy hagyjam békén?

Most pár napja ismét azt mondta, hogy többet ne beszéljünk. Kíváncsi leszek..


Miért csinálja ezt szerintetek? (ő nem képes értelmes választ adni...)



2020. aug. 29. 17:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
0 napig. Nem szívatom magam és őt ezzel.
2020. aug. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Tökmindegy...ez a helyzet az,amikor a nulla kommunikáció segít. Egyszerűen zárd ki az életedből.
2020. aug. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez már eleve nem lehet sikersztori, ha összejönnétek sem tartana sokáig. (tapasztalat)
2020. aug. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Hellmano ***** válasza:
100%
Buta vagy, ha te ezt nem zaklatásnak veszed...mert ez bizony az. Tiltsd le a francba és felejtsd el.
2020. aug. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy valakivel nem akarok már kapcsolatot:

- a szex még jó lehet vele, tehát ha az ex felkínálkozik..., dem kell többet belelátni.

- nehéz megszokni, hogy már nem birtoklom.

Jobb, ha kerülitek egymást egy ideig.

2020. aug. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%

Nekem még két évig húzódott a dolog. Végül én szántam el magam, és tiltottam le mindenhonnan. Jobban tettem volna, ha ezt fél év után megteszem. Sokkal könnyebb lett volna elengednem.


Sikersztorikat nem ajánlok neked. Egyik szakítás sem olyan mint a másik. Nem szabad, hogy teremts magadnak illúziókból egy álomvilágot: Lehet a tieteket semmi nem mentette volna meg. Másik pároknál meg lehet hogy a hamu alatt végig ott volt a parázs, csak fel kellett szítani. De mi van, ha a tietek parazsa már "kilométer mély jégpáncél alatt van"? Nem jó megkockáztatni azt hogy súlyos frusztrációk érjenek. Tapasztalatból beszélek. :)))

2020. aug. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Csak ragaszkodik, még nem tette túl magát teljesen. De hidd el, amint komolyabban képbe kerülne nála valaki, abban a pillanatban levegőnek nézne. Nem éri meg magadat hitegetni azzal, hogy ebből még bármi lehet.


Tapasztalat...

2020. aug. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Szakítás után jobb teljesen megszűntetni a kapcsolatot.Ha keresget pár nap/hét/hónap után akkor csak "hiánypótlónak" kellenél amúgy is.Jobb egyből kilépni a kapcsolatból teljesen szakítás után,főleg ha többszöri volt...

Tapasztalatból mondom én is.

2020. aug. 30. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Értem.. Ez az első szakítós "élményem", így nem tudom, hogy megy ez.. :(
2020. aug. 30. 12:02
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Szakítás után 2 évig (+!!!!!!!!!!) még együtt éltünk. Mindenkinek hazudva, főleg családnak. Alig pár ember tudta, mi van, barátok/kollégák. MAjdnem újra összejöttünk, de épp megismertem valakit. KEvésen múlt, és azóta is bánom, hogy elköltöztem. Tönkretettem az életem.
2021. dec. 31. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!