Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakított velem a barátom és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem a barátom és nem birom már egy percig sem tovább nélküle? Mit tegyek hogy kapjam vissza? 19/L

Figyelt kérdés
Majd 1,5 évig voltunk együtt és szinte az elejétől fogva minden nap együtt aludtunk. Minden tökéletes volt a kapcsolatunkban és nagyon szerettük egymást. Sokat dolgozott nagyon és ebből volt egy két kisebb vita de ezt utána leküzdöttem. Egyszer szakitott velem életem legrosszabb hete volt az már a halaba láttam csak kiutat de végül vissza fogadott. Azóta minden nap elmondtam neki hogy nekem ő az életem és mennyire szeretem. Hogy ez a legnagyobb felelmem hogy ez újra bekovetkezik és hogy orokke együtt leszünk. Már a kisbabankrol beszéltünk hogy pár év múlva már jön a kisbabank is pedig ő nem ilyen. Nagyon szeret ő is úgy hogy nem ez all a dologban és nem is másik lány mert ez sosem volt gond a kapcsolatunkban. Az utolsó hétben mindketten ingerlekenyek voltunk minden napra jutott egy kis vita de végül meg tudtuk beszélni. Majd jött egy végzetes mikor nagyon össze kaptunk. Ő már látni sem akar nem beszél velem nem veszi fel. 3 napig 100 asaval hagytam az üzeneteket és hívásokat de semmi válasz . Azóta befejeztem mert csak meg utalna és probalom nem keresni. Meg is mit tegyek nagyon szenvedek és én már nem birom tovább nélküle. Olyanra gondolni sem akarok hogy el engedjem vagy hogy próbálják tovább lépni

2020. szept. 24. 15:48
1 2 3 4
 1/34 Noren1989 ***** válasza:
100%
Érdemes lenne egy pszichológust keresned.
2020. szept. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
93%
Fejezd be a hisztit ennel 1000x roszabb dolgok vannak az eletben. Es ne tapadj ennyire senkire mert ez hosszútávon sok tud lenni. Majd lesz mas jobb addig is emeszd meg a dolgokat es zard le magadban.
2020. szept. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyet értek az első válaszolóval, annyival egészíteném ki, hogy mihamarabb!
2020. szept. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is pszichológus a megoldás.

Vagy nagyon fiatal vagy és első komolyabb kapcsolatod volt vagy tényleg komoly gondok vannak veled.

Beteges a hozzáállásod ne haragudj.

Nem bántani akarlak de neked is be kell látnod,hogy nem normális ennyire mástól függeni érzelmileg.

2020. szept. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
76%

#4 vagyok

Elkerülte a figyelmem,hogy írtad a korod.

2020. szept. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%
Ha már másodszor szakítotok, egy hétig minden nap veszekedtek, akkor nem hinném, hogy a kapcsolatotok olyan tökéletes, mint gondoltad. A te korodban ez már hosszú kapcsolatnak számít, de lesz más, hidd el. Jobb, ha elfogadod, ellene nem tudsz mit tenni.
2020. szept. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
Huu. Első amit tehetsz, hogy ne zaklasd. Ez a legrosszabb cselekedet. A másik, jobb ha túl leszel rajta . Tudom hogy szar, mert azt érzed, mintha valaki meghalt volna, annyira tud fájni. De azzal hogy zaklatod, csak messzebbre taszitod. Olyan fiatal vagy még, előtted az élet. Lesz más nyugi. Fel a fejjel .
2020. szept. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
Szakember kellene, de minél előbb.
2020. szept. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
Nem vagyok beteg csak szerelmes. Valószínű tobbsegetek nem volt igazán szerelmes. Első kapcsolatom volt igen. De ezek ellenére én nem tudom magam tultenni és nem is akarom. Mindent megadnek érte annyira szeretem és ha pszichiáterhez járnék sem változna bennem semmi. Mert ez az igaz szerelem. Es sajnálom azokat az embereket akik sosem találják meg azt az embert aki iránt ezt érezhetik mert ennél szebb és jobb érzés a világon nincs mint valakit ennyire szeretni.
2020. szept. 24. 16:33
 10/34 anonim ***** válasza:
100%
Szegénykém, hidd el, hogy tudjuk, de semmi nem tart örökké. Benned is el fog múlni ez az érzés, sőt más iránt is fogod érezni, akár többször is.
2020. szept. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!