Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakìtàs utàn ha letiltasz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakìtàs utàn ha letiltasz valakit, egy idő után feloldod, mikor az èrzelmek lecsillapodnak? Vagy "örökre" letiltva marad?

Figyelt kérdés

2020. szept. 28. 17:17
 1/8 Noren1989 ***** válasza:
100%
Megesett màr, hogy feloldottam, h rànézzek (évek múlva),de amúgy no contact-pàrti vagyok.
2020. szept. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Akit letiltok az úgy marad.
2020. szept. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szimplán "szakításért" nem tiltok le senkit, csak ha meg is érdemli (emberileg úgy viselkedett, vagy zaklat). Ez esetben úgy is marad, nem akarok róla többé hallani, s azt sem akarom hogy keressen.
2020. szept. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én most letiltottam mert nagyon csúnyán beszélt velem és elhordott mindennek. Persze, tudni akarom ennek ellenére, hogy mi van vele, mert beteg és túlságosan törődök másokkal, de egyelőre így marad.
2020. szept. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyetlen exet kellett eddig tiltanom, mert zaklatott szakítás után. Ő már ott is marad, nem oldom fel soha. A másik két ex közül az egyik nem is volt közösségi oldalon, a másikat meg csak kivettem az ismerősök közül és többet rá se néztem.
2020. szept. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha úgy tiltottam le valakit hogy összevesztünk és csak nem akartam hogy "visszapofázzon" (tudom gyerekes volt) akkor utána fel is oldottam pár nap után.

Ha viszont valaki értetlenkedett, zaklatott, annak ellenére, hogy én már komolyan nem kivántam többet beszélni vele, az maradt/marad is a tiltólistán.

2020. szept. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha tiltásig jut, úgy is marad.
2020. szept. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
56%
Én nem tiltottam le. Minden üzenetet, képet, bármit amihez közé volt kitöröltem, hogy ne lássam és véletlenül se adjak még egy esélyt
2020. szept. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!