Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakinek elege lett a veszekedesekbol akkor a szünet alatt csak rájön, hogy jobb így vagy lecsillapodhat a düh és meg tudjuk beszélni?

Figyelt kérdés

Nagyon sokat veszekedtunk,az utóbbi időben már nagyon durván, minden hülyeségen. Kb. Nem hagytuk élni egymást. De már belattuk, hogy mindketten nagyon elrontottuk és gyerekeken viselkedtunk, nem kellett volna így tortennie, buták voltunk.

Azt mondta a párom, hogy most betelt nála a pohár és nagyon elege van így időt szeretne, hogy megnyugodjon és utána akar majd beszélni velem. Sajnos hirtelen ketsegbeesetten elkezdtem könyörogni, eskudozni, kerdezgetni. Tudom, hogy ez hiba volt. Csak felidegesitettem vele, azóta hagyom (pár napja volt). Ő viszont nincs jobban most se, kerdezgeti, hogy szeretem-e még egyáltalán, zavarja, hogy nem foglalkozok vele. Nagyon kéri, hogy adjak időt és ne lepjek tovább. De közben azt mondta, hogy örül, ha nem beszélünk mert csak nyugalmat akar. Mégis ideges, hogy nem mutatok semmi erdeklodest iránta. De hát ő kérte...

Ti ilyen helyzetben mit gondoltok? Megnyugszik és rájön, hogy jobb így vagy lehet még ebből valami és fog keresni? (Mert én már őt egyáltalán nem akarom tudom, hogy semmi jót nem érek el vele, oda kell tennem magam de csak akkor ha ő akarja)


2018. szept. 21. 13:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt valamelyik nap is kiírtad,nemtudom miértelme megint kiírni ,csak most másképp fogalmaztad meg.Amúgy megválaszoltad a saját kérdésed "Mert én már őt egyáltalán nem akarom". Szerintem hagyd és keress mást. Ha nem akarod már őt akkor felesleges kűzdeni. Mond el neki mi a helyzet és mit érzel és kezdjetek új életet mással.
2018. szept. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Keresni nem akarom őt. Tiszteletben kell tartanom a donteset különben pont azt látja, hogy még mindig nem változtattam es csak idegesítem. De, ha hajlandó rá akkor szeretném helyrehozni a dolgokat.
2018. szept. 21. 14:08
 3/6 anonim ***** válasza:
De akkor miért írtad ,hogy nem akarod őt? Lehet jobb lenne neked is,ha hagynád. Persze ez teljesen a te döntésed
2018. szept. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kérdeztem, hogy lehet még ebből valami és fog keresni? Mer én már egyáltalán nem akarom őt és itt arra gondoltam, hogy nem akarom őt keresni. :D
2018. szept. 21. 14:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Semmi értelme a szünetnek. Ha probléma van, akkor nem az a megoldás, hogy eltávolodunk egymástól. Le kell ülni és megbeszélni. Amit csináltok, az csak arra lesz jó, hogy még jobban eltávolodtok egymástól.
2018. szept. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én személy szerint agyf...t kapok az ilyen ididótától, aki így viselkedik, mint a párod. Nyugalom kell ne keresd, ha keresed akkor azzal felidegesíted, de ha meg nem, akkor az a baj, mert nem mutatsz érdeklődést... Az a kb. semmi se jó, mindenből problémát generáló nyomorult. Az ilyennel akkor hogy lehet megbeszélni barmit is? Felnőtt ember, döntse már el, hogy mit akar.

Amúgy ez a szünet dolog baromság. Az semmit sem old meg. Elég 1 nap, hohy atgondold mi van, aztán le kell ülni megbeszélni. Mi lehet a gond, ami kivaltja ezt a sok civakodást, hogy lehetne rajta valtoztatni, kinek miben kellene stb.

De amíg ilyen szinten van, amit a kerdésedben felvázoltál, addig nem fogjátok tudni megoldani.

2018. szept. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!