Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Tiltottak màr le tèged szakìtà...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tiltottak màr le tèged szakìtàs utàn? Milyen èrzès volt neked? Mit gondolsz mièrt tiltott le tèged az exed?

Figyelt kérdés
2020. okt. 4. 20:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%
Igen, kaptam már tiltást. Nem tudom, hogy konkrétan miért. Soha nem zaklattam.
2020. okt. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Rossz èrzès volt?
2020. okt. 4. 20:34
 3/18 anonim ***** válasza:
89%
Rossz érzés volt.
2020. okt. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
79%
Tiltottak, de nem érdekelt. Az sem hogy letiltott, az sem hogy mért. Vége a történetnek, szíve joga tiltani, egészségére. Megyek tovább. Neked is ezt kellene tenned nem a múlton, meg ezen rugóznod. Ismered a mondást: minél többet nézel a múltba annál több időt rabolsz el a jövődtől.
2020. okt. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
32%
Nálunk én tiltottam le a fenébe. Amíg próbáltam vele normális, felnőtt emberként beszélni, addig folyton azzal fenyegetett, hogy lefog tiltani. Nem volt pofája rendesen szakítani, csak egyszerűen ignorált az exk*rvája miatt, aki tönkre tette a kapcsolatunkat. Megelégeltem a fenyegetéseit, mert én az utolsó pillanatig próbáltam volna vele normálisan beszélni, de ha nem lehet vele rendesen beszélni és még fenyegetőzik is, akkor húzzon a f*szba, nem vagyok rá kíváncsi és soha nem is leszek már. Az rohadtul fájt, ahogy viselkedett velem, de most már tudom hogy egy gerinctelen sz*ar alak a k*urvájával együtt. Végül a saját fenyegetéseit kapta vissza. Gondolom az egóját végül sértette, de csak azt kapta amit megérdemelt.
2020. okt. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
91%
Az tiltott, akinek arra futotta évek után, hogy neten szakítson. :D Nem mintha erre bármit is akartam volna reagálni. Pár év után azért volt pofája megkeresni.
2020. okt. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%

#5

Mennyi ideig voltatok együtt, hogy az "exk*va" tönkre tudta tenni?

Miért ő a hibás, amiért csak búfelejtő voltál?

A férfit utáld, ő nem volt korrekt, nem az exe.

2020. okt. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
81%
Igen, engem is letiltott az exem, állítólag azért, mert annyira haragudott, hogy véletlenül se ne is lásson. Rosszul esett.
2020. okt. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%

Félév és sajnos az a helyzet, hogy az exe is bőven hibás. Tudom, hogy akit vinni lehet, azért nem kár persze, de az exe ahogy megtudta hogy velem van együtt, elkezdett “rámászni” megint alattomos módon. Neki nem kellett soha igazán, abból amit ismertem a múltjukból, de azért másé se legyen. Szóval hidd el, mindketten sz*r alakok úgy ahogy vannak.

A lényeg, hogy megérdemelték a tiltást. Soha többet még csak ismerni sem akarom.

2020. okt. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%

#9

,, abból, amit ismertem a múltjukból"

- azt sajnos figyelembe kell venned, hogy mindig mindenki a saját nézőpontjából meséli el a történetet. Nem tudhatod, mennyi igaz abból, amit neked mesélt az exed, vagy mennyire túlzott. :(

Én még mindig azt mondom, hogy ha haragszol is valakire, ne az exre. Inkább örülj neki, hogy ő szenved tovább ezzel az emberrel, nem te.


Amúgy, hogy a kérdésre is válaszoljak. - igen, voltam letiltva, kb kemény másfél órára. Rosszul esett, mert éppen próbáltuk volna megbeszelni a dolgokat, ő megsértődött, haragudott, letiltott.

Mikor hetekkel később én tettem ezt meg, akkor pánikba esett, azt hitte, én is feloldom majd 1-2 óra után, de ezt nem tettem meg.. Sajnos sokáig szivatott, szórakozott az érzéseimmel és én ezt nem tudtam tovább elviselni.

Végül egy másik platformon elnézést kért idővel, lenyugodott, azóta találkoztunk is és beszéltünk is a dolgokról, higgadtan..

Kedves kérdező! Minden eset egyedi és más, sajnos mi nem fogjuk tudni megmondani, hogy téged miért tiltottak le. Tényleg jobban járnál, ha lassan tovább lépnél, mert szerintem te írtad az előző ilyen kérdést is egy hete, miszerint ez gyerekes.

Sajnálom, aterzem a bánatod, de lassan kénytelen leszel elfogadni ezt a helyzetet..

2020. okt. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!