Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy fogadjam el, hogy már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fogadjam el, hogy már nem szeret?

Figyelt kérdés

Hogy fogadjam el, hogy ne fussak utána? Egyszerűen annyira fáj, olyanokat dobban a szívem, ha rágondolok.. ez igaz szerelem a részemről…


22/f



ápr. 29. 21:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi a sztori? Lehet,hogy szeret csak te értelmezed rosszul.
ápr. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egy pár voltatok? Friss szakítás?
ápr. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, nem rég szakított, nehezen tudnám félreértelmezni, mivel a szemembe mondta, hogy már nem érez irántam semmit. Az oka: a családom, nem tudta elviselni őket az évek alatt, sok volt a konfliktus és kihalt benne a szerelem…
ápr. 29. 21:31
 4/8 anonim ***** válasza:

Adj időt magadnak, más gyógyír erre nem nagyon van. Egy ideig még szar lesz, próbálj a haverokkal lógni,dolgozni, tanulni, hobbikkal foglalkozni. És ahogy majd telnek a hetek, hónapok könnyebb lesz.

Kitartást!

ápr. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Őket? Több párod volt?


Egyébként ez elég kamu indoknak tűnik, bármelyik párod is mondta. Gyászold meg, add ki magadból az erzeseid, majd lépj tovább. Nem gáz sírni és kiadni az érzelmeket, mert így kezded el szépen feldolgozni. Vedd észre, hogy ez nem volt egy tökéletes kapcsolat, neki is van rengeteg hibája, már csak azért is mert ilyen kamu indokkal szakított és képtelen volt egyenesen a szemedbe nézni és elmondani az őszintét.


Nekem ilyenkor sokat segít, ha barátaimmal vagyok és meg tudom beszélni az érzelmeim.

ápr. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
43%
5#A volt párja nem tudta elviselni a kérdező családját. Nem volt itt több barátnő.
ápr. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
jobb nélküle hidd el ha családi konfliktust generál vki akkor az nem társ ha nem probléma.
ápr. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kerdezo,nem tudtatok elkoltozni,hogy kettesben eljetek es a csaladod ne zavarjon titeket? Illetve mergezo csaladtsgokkal minek kell kapcsolatot tartani? Fuggsz toluk vmibrn?
ápr. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!