Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Zaklat az exem.nem tudom már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zaklat az exem.nem tudom már mit csináljak hogy végre leszáljon rólam?

Figyelt kérdés

Lehet hogy kicsit hosszú lesz ez.


20 éves vagyok ő meg 29. Tehát bő 9 év van közöttünk. 3 évig voltunk együtt. 16 voltam amikor összejöttem vele. Ő volt az első mindenben. Jó volt a kapcsolatunk. Többnyire. A 3 év alatt több volt a rossz mind a jó. De mégis szerettem. De végül is annyi volt a rossz hogy kiszerettem belőle.annyi a lényeg hogy nagyon sok gond volt ami nagyon hosszú lenne ha leírnám. Volt nekem is hibám neki is.Csak ő soha nem ismerte be. Akárhányszor próbáltam vele megbeszélni a dolgokat a 3 év alatt. Mindig azt válaszolta ha nem tetszik hadjam el. Vagy nem vett komolyan soha. Addig csinálta ezt amíg nem szakítottam vele egyszer. Akkor folyton jött könyörgött hogy komolyan vesz. Addig addig könyörgött még vissza nem fogadtam 3 hónap után. Szerettem akkor meg minden. Azt hittem megváltozott. Kb jó volt minden 5 hónapig. Tényleg azt láttam hogy próbálkozik. Ha valamit meg akartam vele megbeszélni akkor figyelt is. És számíthattam rá .aztán 5 hónap után megint elkezdte ezt a lesz*rom stílust. Amit igazából nem igen értek. Mert én is próbáltam jobbá tenni a kapcsolatot. Aztán megint jöttek a viták. Amit le ortam.mindenért én voltam a hibás, lenézte a családtagjaimat amit nem értem miért. Aztán féltékeny volt mindenkire.ezek csak töredékek voltak abból hogy mik voltak a gondok a kapcsolatunk alatt.végül kiszerettem belőle mert nem lehetett vele megbeszélni.ő neki jó volt úgy ahogy volt.vita vita hátán. És szakítottam vele. Nem éreztem semmit.csak sajnáltam hogy ide jutott a kapcsolatunk. Jól fogadta.2-3 hétig nem is zaklatott. Kezdtem azt hinni hogy bele törődött. Aztán megint elkezdtett zaklatni.6 honapja szakitottam vele.de folyamatosan zaklat. Írogat,letiltottam már. Akkor másik facebook profilról irogat. Folyton ide jön. Hogy bocsássam meg neki. Meg rá jött mibe hibázott. De a baj az egésszel hogy csak ilyenkor jön rá. Most meg már késő. Mert egyáltalán nem akarom. Meg olyanokat csinál hogy elmegyek a barátaimmal házibuliba. És ő tudja hol vagyok. Ott motorogat a ház előtt. Ezt már nem egyszer csinálta. Meg pofátlanul bejön a buliba. Kötekszik. Egy srác múltkor azt mondta nekem hogy szép a szemem és majdnem nekiment. És akkor olyanokat is csinál hogy a hazam előtt les. Hogy nincs e valakim. Meg sokszor már olyan érzésem is van.mintha az ablakomon lesne be.kezdek besokallni. Próbáltam szépen próbáltam csúnyán.Nem érti meg. Akkor anyukámnak irogat. Hogy beszéljenek velem hogy jöjjek vele össze megint. Apukamnak azt mondta hogy parancsoljon rám hogy jöjjek vele össze. Ez már nagyon sok.apukam elküldte melegebb éghajlatra.elkezdi nem a középkorban élünk. Nem tudom egyszerűen mit csináljak.már 6 hónapja nem vagyunk együtt és egyre durvábban zaklat. Volt hogy át mentem inkább a szüleimhez aludni. Mert zaklatott. Meg múltkor 3 hete kb. Valaki bement a házamba és összetört mindent szét barmolt. Nem tudom hogy ő volt e. Mert tagadja. Olyant meg nem fogok rá ami nem biztos. De en 99% ban hiszem ő volt


ápr. 29. 13:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Rendőrség.
ápr. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, ha nem fejezi be, akkor fel fogod jelenteni és tedd is meg, ha ez nem használ!
ápr. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nincsen valaki aki "elbeszélget" vele diszkréten? Vagy akkor rendőrség, feljelenteni, ha van bizonyíték akkor a bíróság meg tiltja neki, hogy a közeledben menjen. De ugye ha megszegi azt is bizonyítani kell, ha vigyáz ne legyen kamerán, nem ír neked stb akkor nem lesz nyoma és nehéz. Ezért jobb az első eset mert ott nem kell bizonygatni semmit, megoldják és kész.
ápr. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Távoltartási végzést eléggé könnyű szerezni. Én csak arra kértem, hogy illető nem vett le közös képeket és elmondásom alapján részt vett párom elszakításában. Mi végül együtt vagyunk, ő mind a kettőnkkel szemben távoltartást kapott.
máj. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!