Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » El lehet fogadni, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El lehet fogadni, hogy nem lesz saját gyerekem?

Figyelt kérdés

Párom 42 éves nő, én 34 éves férfi vagyok és 7 éve élünk együtt, illetve neveljük közösen az ő korábbi házasságából született két 10+ éves fiút. Eddig viszonylag minden rendben volt, persze voltak súrlódások, de alapvetően mindig együtt képzeltük el a jövőnket. Körülbelül egy éve párom felhozta, hogy maximum 1-2 éven belül szülne nekem saját babát. Akkor megbeszéltük várunk kicsit, teszünk félre pénzt is meg magunknak is kell egy kis változás.

Aztán most eléggé becsapva érzem magam, mert egyik este egy közös családi nap után közölte, hogy gondoljam át merre tovább, de ő már 42 évesen nem fog szülni, keressek olyat aki akar. Úgy érzem ki lettem használva erre a 7 évre, neveltek a gyerekeket, beletettem a házba az energiát, időt és pénzt.

Érdemes lenne elfogadom hogy nem lesz saját gyerekem és folytatni a pótapa szerepét élni a családi életet, vagy tényleg inkább lépjek míg van időm? Szeretem őket, de van egy kis üresség, hiányérzet is bennem.



ápr. 29. 15:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez az amire senki nem tudja megmondani a választ helyetted.
ápr. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Tehát 7 éve együtt vagytok, neki gyerekei is vannak, akiket közösen neveltek és CSAK AZ UTÓBBI 1-2 évben jutott eszetekbe beszélni róla, hogy lesz e saját? Hat nem valami alapos megfontolás után mentetek bele ebbe a kapcsolatba. Ennyire 27 évesen azért lehettel volna tudatos.ketten kellettetek ahhoz, hogy ez így alakuljon, nem csapott be téged.
ápr. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Az a helyzet,hogy a saját hü-lyeség ellen nincs orvosság, és önmagadtól senki nem menthet meg. 8 évvel idősebb, kétgyerekes nővel 7 év alatt egyszer sem jutott eszedbe, hogy vele sose lesz közös gyerek? 41 évesen még azt mondja, hogy várjatok még, meg gyűjtsetek... Ha még akart is volna valaha, joga van meggondolni magát akár még akkor is, ha már besikerült...
ápr. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretnel saját gyereket szakíts. Ha ő ilyen lazán azt mondja keress mást, nem lehet annyira szomorú emiatt. Természetesen érthető, hogy ő nem akar 42 évesen szülni úgy, hogy van 2 sajat gyereke.
ápr. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem jól ki lettél használva,puncival fizetett a házfelújításért. Most meg hogy kész a kecó már nincs többé szüksége rád.
ápr. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
32%
Minek neked saját gyerek?
ápr. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
83%
Na, hát ebből akkor tanultál.Egy fiatalabb nőbe kellett volna az időt meg a pénzt fektetni, már lehetne normális családod.Mondjuk még most sem késő.
ápr. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
63%
Sokan szültek már 50 évesen.
ápr. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Pontozzatok le, de válaszolja meg magának, minek saját kölyök. A legtöbb ember nem is akar, csak az a kövi a listán.
ápr. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Amikor összejöttünk nyilván volt róla szó, hogy majd valamikor később lesz közös gyerkőc, csak aztán ahogy teltek az évek egyre inkább afelé ment benne a dolog, hogy már nem akar. Én pedig azért szeretnék sajátot, mert így én és az én családom sehol nincs ebben a történetben, azt leszámítva hogy nevelem a gyerekeit. Sosem leszek az apjuk úgy igazán. Ezt ők is éreztetik.
ápr. 30. 09:49
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!