Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Túlélni egy szakítást 2020-ban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlélni egy szakítást 2020-ban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tudom, millió ehhez hasonló kérdés van az oldalon, de konkrétan ugyanilyennel nem találkoztam.

26 éves nő vagyok. Most lett vége egy több mint egy éves párkapcsolatomnak, amiből 10 hónapot együtt is éltünk. Ő szakított, de egyik napról a másikra. Azt mondta, elmúltak az érzései, nem boldog már. Semmi jelét nem adta ennek korábban, minden a legnagyobb rendben működött köztünk. Megvolt a harmónia, az összhang, ő volt a társam, bármiben számíthattam rá, és ez fordítva is így volt. A barátaink szerint is komolynak látszott a kapcsolatunk. Közös életet terveztünk, házat, családot. És egyszer csak egyik pillanatról a másikra vége lett. Nem tudom még mindig felfogni, hogy ez történt, nem is értem, mi okozhatta ezt az egészet. Az utóbbi időben nagyon sok volt neki a munka, emiatt elég depresszív volt, de azt hittem, együtt túljutunk majd rajta. Én úgy érzem, elvesztem. A kapcsolatban szinte teljesen feladtam önmagam. Mindig csak ő volt a fontos számomra. Mindent megtettem érte, és most úgy érzem, átvertek, megaláztak, és nem is tudom, hogy kezdjem újra. Nekem el kell költöznöm egy másik városba, mert az összeköltözésünkkor feladtam mindent, ezzel együtt azt a megyét is, ahol éltem. Rettenetesen fáj, és félek, sosem múlik el az ez érzés. Azt érzem, hogy nem tudok már így szeretni mást, és, hogy nem érdemeltem meg őt sem, ezért hagyott el. Mert túl jó hozzám, én pedig egy “senki” vagyok. A szorongásomra bőven rátesz egy lapáttal, hogy körülöttem már mindenki boldog párkapcsolatban él, házas vagy gyereket szült. Én is erre vágyom, de úgy tűnik, hogy az élet nem ezt szeretné. Nem is tudom, hogyha később olyan lelkiállapotba kerülök, hogy esetleg belevágnék a randizásba, hol érdemes ismerkedni. Egyáltalán van-e még olyan korombeli férfi, aki gondolkozik komoly kapcsolatban. Sajnos nagyon azt látom, hogy ennek már nincs értéke a mai világban.



2020. okt. 9. 16:19
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
53%
Te voltál aki tepert. Tudod, mindig az veszít, mindig azt dobják ki aki jobban akarja a kapcsolatot. Vagyis aki látványosan alá rendeli magát a másiknak. Akkor lesz egy kapcsolat jó, amikor megmarad a saját életed, és ezt a másik is érzi. Konkrétan megkaptad a "rendes férfiak" sorsát. Unalmas lettél, kiszolgáltattad magad. Nos, ilyenkor lép ki a másik fél. Tapasztalat.
2020. okt. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
92%
Leírtad, hogy hibák sokaságát követted el, olvasd vissza! 26 éves vagy millió lehetőséged van normális emberre, családra. Soha nem adhatod fel önmagad, hagyhatsz hátra mindent, és a másikat nem helyezheted előbbre magadnál. Ha elgondolkozol, biztos előbb-utóbb rájössz, hogy te akartad, terveztél, ő nem volt ebben partner. Dehogy volt túl jó hozzád, nem illettetek össze.
2020. okt. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
13%
Legyél egy 40-50 éves FÉRFI szeretője, és legyél boldog!
2020. okt. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
19%

"Egyáltalán van-e még olyan korombeli férfi, aki gondolkozik komoly kapcsolatban. Sajnos nagyon azt látom, hogy ennek már nincs értéke a mai világban."


Van, sok, csak nem kellenek nektek, mert nem 180+ magasak, nem kockás a hasuk, elmúltak 30, nincs diploma, meg nincs havi 600+ fizu.

2020. okt. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
93%

Varj egy honapot vagy 2t, utanna kezd ujra epiteni az onbizalmad es randizgass, nokent nem lesz randiig nehez eljutni, probalj meg az elejen racionalisan part valasztani, nyilvan vonzodni kell a masikhoz szexualisan de ne vard az elejen a magy szerelmet mert azzal csak elvakitod magad.


Es remgetegen szeretnenek komoly kapcsolatot szoval attol nem kell felj.

2020. okt. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%
Én 28 vagyok. Nem rég lett vége a 8 éves kapcsolatomnak. Ugyan nekem nem annyira hirtelen. De ugyanis talpra kell állni, mert muszáj. Mert egyedül is értékes vagy, egyedül is egész vagy. Egy mai talpraesett nőnek ez nem lehet probléma. Hajrá!
2020. okt. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
65%
Segíthet pl. pszichológus is ilyen helyzetben, sokan kiemelik, hogy e területtel különösen lehet hozzájuk fordulni.
2020. okt. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
100%

A pszichológus csak pénzkidobás. Ne a pszichológustól várd a megváltást. Gondolkodj el magadon. A legjobb kiinduló pont az, hogy lásd be hogy egyedül vagy egész életedben. Önmagadhoz kell hűnek lenned, magadat kell hogy bátorítsd, magadra számíthatsz.

Ha te rendben vagy, 100% hogy lesznek melletted!


Elárulom az élet nagy titkát, amit az emberek többsége fordítva gondol. Az életben a jó dolgok nem célok, hanem következmények. Mindennek az origója te vagy. Amennyire becsülöd a tested és az elméd, pontosan azt az életet fogod kapni.


A jó párkapcsolat nem lehet cél. A sok pénz sosem lehet cél. A jó emberi kapcsolat nem lehet cél. Ezek mindig csak következmények.


Ennek legjobb példája én vagyok. Egy önértékelési zavaros, visszahúzódó és kisebbségi komplexusos férfi voltam 26 éves koromig. Majd elkezdtem olvasni, és autodidakta módon foglalkozni magammal. Jelenleg egy boldog férj vagyok, gyönyörű családdal, biztos egzisztenciával, egészséges önbizalomal és büszkeséggel. Egy idő után jött minden.

2020. okt. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
72%
Nem pénzkidobás a pszichológus, rengeteget tud segíteni problémákat különféle nézőpontból látni, gyászfolyamatot megérteni, feldolgozni. Sokmindenben tud még segíteni.
2020. okt. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
5%

Jajajjj...meg ne haljál itt nekem, csak mert kidobott a kanid.


Miért hitted, hogy ez örökké fog tartani? Telefont, ruhát, TV-t,...sem örökre veszel.

2020. okt. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!