Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párok akik nem tudtok találkoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párok akik nem tudtok találkozni a határzár miatt hogy élitek ezt meg, hogyan bírjátok a párotok nélkül?

Figyelt kérdés
Lassan két hónapja mindennap csak reménykedünk hátha lesz valami enyhítés,de hiába. Ez a bizonytalanság a legrosszabb. Meddig lesz még zárva a határ még családtagoknak is? A legjobban az zavar hogy senki nem foglalkozik ezzel,nincs semmi konkrétum arról,meddig fog ez tartani. Mást is dühít ez?

2020. máj. 4. 11:24
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Minket több határ is elválaszt, szóval ugyanebben a helyzetben vagyunk. Én már beletörődtem, kár ezen görcsölni. Mindent megtettem, de ezen nem tudok változtatni :(
2020. máj. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!