Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éves vagyok és sokat beszélgetek mostanában egy tőlem 5 évvel fiatalabb lánnyal. Tudom, hogy fiatal hozzám még lehet, hogy abnormális dolog is, de ugyan már.2020 van, nemde?

Figyelt kérdés
Szóval az a kérdésem,hogy szerintetek mi az a korkülönbség,ami még elhanyagolható?

2020. ápr. 28. 18:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól még a fejlődés és az életszakasz nem változik.
2020. ápr. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
13%
Nem fiatal hozzád. Pont jó, csak bánj vele szépen.
2020. ápr. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
24%
Egészen konkrétan nyomi vagy. Nem nagy dolog egy 20-21 éves csajt összeszedni de neked még ez se megy, csak egy 15 éves. Segítek, adok egy ásót... és magadat.
2020. ápr. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
40 évesen tényleg nem nagy szám 5 év különbség. 20 évesen az. Gyerekkel van dolgod...
2020. ápr. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hehe,volt már pár éves kapcsolatom korombeli nővel.. Csak ez a helyzet most így alakult..
2020. ápr. 28. 19:01
 6/9 anonim ***** válasza:
81%
Kit érdekelsz kérdező? Majd meglátod mit fogsz kapni az apjától.
2020. ápr. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

5 év korkülönbség nem lenne para, ha 10 évvel idősebbek lennétek, de így... 15 évesen összejöttél volna egy 10 évessel? Oké, hogy már legalább szexuálisan érett, de szellemileg még nagyon valószínű, hogy nem ott tart, mint te. Már eleve, milyen problémái lehetnek, este a szülei nem engedik el a randira, mert másnap matek dolgozatot kell írnia, miközben te már teljesen önellátó, teljes értékű felnőttként dolgozol és fizeted a számlákat meg az albérletet? Nagyon más életszakasz, nagyon más problémák, őszintén szólva, bár a lányom még nagyon pici, én nem örülnék neki, ha 15 éves korában egy 20 éves pasival állna össze. Az ő korában az 1-2 évet tartanám reális korkülönbségnek, az 5 az jelen helyzetben túl sok. Szerintem.


Bár nyilván ti érzitek, mennyire találjátok meg a közös hangot, technikailag nem illegális a kapcsolatotok.

2020. ápr. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én pedig egy 8 évvel fiatalabb csajjal ismerkedek, bummm. Mondjuk én 32 vagyok...


Jól írták, hogy lecsukni már nem fognak, ha "meghúzod", de a köztetek levő 5 év gyakorlatilag két külön világot jelöl.

Ő még lelkileg sokkal, de iszonyat sokkal közelebb áll egy gyerekhez, míg te 20 évesen már inkább felnőttként (bár, a mai világban kétlem) élsz. Teljesen más életszakaszban vagytok, ld. a #7 válaszolót.

2020. ápr. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok pedofil, csak türelmetlen...
2020. ápr. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!