Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Bosszút állni a szakításért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bosszút állni a szakításért nagyon csúnya dolog?

Figyelt kérdés
Eldobott mint egy rohadt rongyot, mi lenne ha ezért egész életében keresztbetennék neki? Bár úgyse tudnám megtenni mert sajnálnám mert jó ember. De velem elbánt, tökretett.
2020. okt. 20. 22:37
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
98%
Gyerekes dolog.
2020. okt. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
98%
Fölösleges energiapazarlás... nem ér annyit
2020. okt. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
93%
A bosszú az esetek 90%-ában felesleges energiapocsékolás, a maradék 10%-ban pedig szintén. 😎
2020. okt. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
66%

Khm, úgy érzem (na vajon miért?), hogy te nő vagy, volt párod pedig férfi.

Gondold végig, mit éreznél, ha te szakítanál egy férfival, és utána ő nem hagyna békén, zaklatna vagy megpróbálna tönkre tenni.

2020. okt. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
98%

Ő, és környezetetek csak azt látná, hogy mennyire bánt téged,

és félre is érthetik, azt hihetik, hogy vissza akarod szerezni.

2020. okt. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
98%
Gyerekes es ostoba mert csak magad mergezed vele amikor mar reg tullephetnel rajta
2020. okt. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:

Fordítva. De nem tudomnám megtenni. Pedig néha nagyon feldühít. Egyik pillanatról a másikra bszott ki, és soha nem adott még egy esélyt a változtatásra. Kiderült hogy nagy elvárásai voltak úgy, hogy ő semmit nem akart tenni az ügy érdekében. Hónapokig szarul voltam miatta. De nem tudnék neki ártani, pedig szinte minden nap felbszom az agyamat. És igen, és is bőven hibás voltam. De olyan dolgokat kért számon, ami egyoldalúvá tette volna a kapcsolatot, bizonyos ügyért csak én tegyek.. Keveset találkoztunk -> kihozza hogy csak én miattam, amikor én legalább látogattam. Költözzek közelebb -> fizessem egyedül az albérletet. Nincs közös program/hobbi -> ő nem volt hajlandó (némileg érthető okokból, ezért én elfogadtam és megértettem) hónapokig kimozdulni se a házból, de mégis képes volt rajtam számonkérni..

Annyira de annyira tökéletes és szerethető lány volt, mintha magamnak álmodtam volna. Aztán egyszer dumm, és azóta teljes elzárkózás. De tudom engedjem el, mást nem is tehet. Okés, ez lesz/van. Itt már semmi se lehet biztató. Minden tettemmel csak ártani tudok. De a tétlenség meg feladás, amit nem szeretnék, nagyon nem vagyok az a típus. Az a baj hogy ő ilyen sablonokban él, hogy milyennek kell lenni egy kapcsolatnak, ha ez van, ha az van akkor ilyen baj lesz majd később, meg olyan. Én sokkal lazábban gondolkozok az ilyenn dolgokról, viszont kitartottam volna mellette a rosszban is. Megvolt mlgis köztünk az összhang, egyszerűen jól éreztem magam a társaságában, és rajta is ez látszott, mindig ezt mutatta. A szakítás előtt órákkal is, a legnagyobb szeretettel ölelt.

Fsz se tudja miért írtam le, de mindegy, már nem törlöm. Menjen. Hülye kérdés ez amúgy, igazatok van.

2020. okt. 20. 22:57
 8/35 anonim ***** válasza:
100%
Azért az sem mindegy, hogy miért szakítottatok. De ez a bosszúállós dolog borzasztóan gyerekes és szánalmas.
2020. okt. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
Covid, távolság. Én homokba dugtam a fejemet, azt hittem csak át kell vészelni az időszakot, és természetes hogy kitart mellettem. Hát nem.
2020. okt. 20. 23:01
 10/35 anonim ***** válasza:
100%
Engedd ezt el,mert te fogod húzni a rövidebbet ismét.
2020. okt. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!