Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hisztek a megbánásban és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hisztek a megbánásban és abban hogy egy csúnya szakítás és 2 év elteltével egyszer fel fog keresni az exetek? 21/L

Figyelt kérdés

Már lassan 2 éve, hogy szakítottunk, nem lett szép vége, tulajdonképpen befejezetlen maradt az egész.

Igaz, hogy a szakítás óta ugyanaz a barátnője van (akivel megcsalt), de van esély rá hogy egyszer fel fog keresni akár személyesen, akár interneten keresztül?

Egyébként hiába lakik a közelemben, 2 év alatt egyszer sem futottam össze vele mert más felé jár ő is, én is és azt is biztosan tudom hogy bulikba is azért nem jön mert tudja, hogy én ott lennék (ezt annak idején megbeszéltük).

De kíváncsi lennék, hogy volt e valakinek hasonló tapasztalata. Még ha több évet is kellett rá várni.



2020. máj. 5. 01:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Szerintem te se csomagold magad ilyen illúziókba. :)
2020. máj. 5. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Miben reménykedsz? 2 év után már el kellett volna engedned, és továbblépni. Megcsalt, és mást választott helyetted. Éld az életed!
2020. máj. 5. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el. Nem véletlenül van ugyan azzal a nővel, valószínűleg, ha nem lett volna elég jó neki, akkor már vissza táncolt volna hozzád valamennyi időre. Keress mást.
2020. máj. 5. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Esélytelen. Ha akart volna, már keresett volna, de nem tette. Lépj túl ezen!
2020. máj. 5. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem, valószínűleg már nem is gondol rád. Két év nagyon sok idő.
2020. máj. 5. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el...
2020. máj. 5. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem. Bármennyire is fáj, az élet egyáltalán nem igazságos. Ez van.
2020. máj. 5. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Semmi esélyed. Lépj túl, csak tönkre teszed magad így.
2020. máj. 5. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen esetben, ha visszajönne hozzám az exem a “megbánásaival”, akkor se tudnék megbocsájtani neki és ismét bízni...


Volt hasonló tapasztalatom, de szerintem ez elég szánalmas helyzet volt, mintsem romantikus.. Inkább elutasítottam az exem közeledését, már eleget bántott a múltban..

2020. máj. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Szegeny kislany, ez buko, keress mast, engedd el. Vagy egesz eletedben varsz egy olyanra aki cserben hagy es megcsal? Tiszteld meg magad annyival hogy tovabblepsz. Hidd el megerdemelsz egy olyant aki a tenyeren hordoz
2020. máj. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!