Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit csináljak ebben a helyzetb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ebben a helyzetben? Annyira fáj.

Figyelt kérdés
A barátommal 7 hónapig voltunk együtt, tipikus álompár mindenki azt hitte tökéletesek vagyunk együtt. Az utóbbi időbe sokat veszekedtünk (mindkettőnk hibájából) és ő ezidő alatt megkedvelt egy lányt. Azt mondta nem akar megváltoztatni, szeret még de már nem úgy mint az elején, de lehet meggondolja magát és ez esetben tudja hol talál. Nem ő volt az első de mindennél többet jelentett. Rettenetesen szeretem, 3napja szakított azóta nem alszom, eszem, iszom annyira fáj és csak rátudok gondolni és reménykedni hogy visszajön. Mit kéne csinálnom? Lehet még esélye, hogy visszajön? Egyszerűen annyira fáj ha belegondolok, hogy mással lesz bár azt mondta neki is fáj és hiányozni fogok. De minden mégis annyira kilátástalan nem hiszem hogy valaha is találok még egy ilyen tökéletes fiút.

2020. nov. 1. 08:31
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
79%
Ilyenek ezek a hosszú tini szerelmek...
2020. nov. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Annyira azért nem volt tini. Ő 21, én 18.
2020. nov. 1. 08:40
 3/25 anonim ***** válasza:
92%
A tini = tizen éves. Mi a francért nem vagy akkor szerinted tini? Mert a szenvelgésed az pont ugyanaz, amit egy 14 vagy 16 éves lány leírna, attól, hogy elmúltál 18 nem leszel másnapra felnőtt
2020. nov. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
93%
Hogyne. Hidd el, te leszel az első, akit felhív, ha épp nem lesz kivel dugni.
2020. nov. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
48%

3#

És ha tini, akkor mi a f*sz van?!

Ugyanúgy fáj neki, mint neked bármi más. Menj aztán húzd le magad a wc-n, mindenki jobban járna. Egy érzéketlen kretén vagy.

2020. nov. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Nem mondtam hogy egyáltalán nem tini, de én kicsit komolyabbnak gondoltam annál. Minden nap együtt voltunk, már kb együtt laktunk és mindketten komoly dolgokat terveztünk a jövőre nézve. A szenvedésem pedig olyan amit akárki írna akinek a nagy szerelme összetöri a szívét.
2020. nov. 1. 08:46
 7/25 anonim ***** válasza:
96%
Sajnos ez ilyen. De még ha vissza is kullogna hozzád a pasi, te már csak "tartalékpunci" lennél. Az a csaj, akivel addig elszórakozik, amíg nem jön egy új csaj. Hidd el, túl leszel rajta, és fogsz találni olyan fiút, aki téged akar.
2020. nov. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Még reménykedek sajnos abban is, hogy pár nap után rájön hogy hiányzom neki. Sajnos utólag belátom, hogy tényleg hiba volt 0-24 együtt lennünk, mert talán csak megfojtottam ezzel es ezzel ertem el ezt😅
2020. nov. 1. 08:56
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

A fájdalom elmúlik, de az gusztustalan, hogy úgy megy el, hogy tudja hol talál, ha meggondolja magát.

Nem volt és nem voltatok tökéletesek együtt, ha sokat veszekedtetek, bő fél év a legnagyobb szerelem korszaka, ilyenkor még ilyesminek fel sem kellene merülnie. 3 nap után fáj, de ez el fog múlni, ha elkezded átgondolni, hogy ez valóban olyan jó volt -e, ha 1-1 veszekedésre gondolsz, biztos nem.

2020. nov. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

"mindketten komoly dolgokat terveztünk a jövőre nézve"


Leirom, hogy ez miert csak reszedrol volt igy, vagyis lehet tervezett, de nem veled. Ha valakit igazan szeretunk, akkor nem szakitunk nehany vita utan. Szerinted, hogy tetszett meg neki a masik lany? Elengedte magat es hagyta, hogy kialakuljon az erzes. Teged is szeret, de mar nem ugy ahogy te szeretned, hanem inkabb mint baratot. A masik lany az, akihez vonzodik. Persze sajnal, mert tudja, hogy fulig bele vagy zugva, igy nem volt szive megmondani a tutit.

Szakitott mar velem is "alompasi"- legalabbis akkor azt hittem, hogy az, de idovel rajottem, hogy minden volt csak ez nem.🧐😏 Erre te is ra fogsz jonni. Fiatal vagy meg, valoszinuleg nem egy "alompasival" lesz meg dolgod. A mostanit pedig muszaj elengedni, es ne gondolj arra, hogy massal van, mert az nagyon fajo tud lenni.

Nem kell egybol tancra perdulni, de szepen kapd ossze magad es tessek mas dolgokra koncentralni! Ne csekkolgasd napi 20x a profiljat, ne nezegesd a kepeit/kepeiteket, ne olvasgasd az uzeneteit! Ha nem tudod meg kitorolni oket, akkor szedj ossze mindent es helyezd at egy kulon mappaba! Egy nap pedig ki fogod onnan is torolni...

Idovel jobb lesz, sot...


Volt egy ilyen alompasim..17 evesen. A lelkemet is kisirtam, amikor szakitas utan 2 nappal osszejott egy masik lannyal.😭💔 O volt szamomra a megtestesult tokely! Jokepu, sportos, kedves,udvarias...

Mostanra mar nevetek az egeszen, mert tudom, hogy nagyon felszines voltam. Az igazi pedig ra jopar evvel kesobb jott, es rola aztan tenyleg azt mondom, hogy almaimban is rea vartam.🥰

2020. nov. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!