Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítanál ha nem hallgatna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanál ha nem hallgatna senkire a párod?

Figyelt kérdés
Az orvos diétát és mozgást javasolt barátnőmnek a súlya és az izületei miatt. Se az ő szavára se az én szavamra nem hallgat..
2020. nov. 21. 10:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Ha az lenne a mindennapi elfoglaltságom, hogy kérdést írok ki a gyakorira a dagadt barátnőmtől, aki gyereket akar, de nem tesz érte semmit, akkor igen, szakítanék. K. Va unalmasak a kérdéseid.
2020. nov. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Keress már magadnak végre valami elfoglaltságot, nagyon unalmas vagy.
2020. nov. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Te ugyanolyan megszállott vagy, mint a megcsalásról állandóan faggató itteni troll. Ugyazt a problémát millió félekképen megkérdezed. Minek? Ennyire unalmas az életed?
2020. nov. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
Üzenem a barátnődnek, hogy szabaduljon meg tőled, a legmérgezőbb súlyfeleslegét ezzel ki is iktatja az életéből, aztán a többi majd jön magától.
2020. nov. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Valaki linkel kérdéseket a kerdezőtől a témában.

Válaszom. Gindokozz! Szereted-e? Jó e vele a szex? Vagy a dagadt teste taszít? Egy csak energia ital függő pasi nem akarta letenni a koffeint azt mondták itt ott kell hagyni..-csak úgy írtam.

2020. nov. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
97%
Már megint te? Hányszor mondjuk még el, hogy dobd ki! Istenem bár ő dobna már ki téged, aztán irkálhatod azt, hogy kidobott a dagadt barátnőm, hogy dolgozzam fel?..
2020. nov. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
2020. nov. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
95%
Ilyen ember mellett én is inkább zabálnék. Szóval, megértem a barátnőd, csak azt nem, hogy minek van még veled.
2020. nov. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
91%
Köszönöm 7es! Amit a 7es linkelt ott a 4es válasz ctr+c ,ctr+v minden ilyen kérdés alá:) most megteszem én.
2020. nov. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
95%

"A büdös életben nem lesz merszed szakítani, mert eddig se kellettél másnak, és félsz, hogy egyedül maradsz.


Felesleges ennyi kérdést kiírni. Millió választ kaptál, hogy szakíts már végre, mert mi unjuk a vergődést. Semmi eredmény.


Legalább innen tűnnél el végre!"

2020. nov. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!