Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottam a szerelmemmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam a szerelmemmel akivel 3,5 évet voltunk együtt, mert toxikus volt. Kontrasztos az egész, mert nagyon szerettük egymást, mégis egészségtelen volt mert nem bízott bennem. Mit tegyek ezután?

Figyelt kérdés
Fél év után is nagyon szenvedek, nem látom a végét a fájdalomnak és ő már randizgat is... Nem tudom, hogy jó döntést hoztam-e, hogy meg fogom-e bánni... Félek visszamenni hozzá, ezenkívül igazságtalannak tartom hogy amiért én küzködtem ennyi időn keresztül megkapja egy másik lány akit egy hete ismer.Mit tegyek? Még én sem tudom hogy mit szeretnék.

2020. nov. 22. 18:17
 1/2 anonim ***** válasza:
53%

Csak szerettük!

De már nem szeret.

Mással van.


Nem kell hasonlítgatni egymáshoz a kapcsolatokat és az embereket és az érzéseket.


Minden ember más érzést vált ki az emberből (most nem a külsőről van szó)


Ha már találtál volna te is egy pasit akivel jól éreznéd magad akkor magasr**ól leszarnád az exedet. ÉS az sem érdekelne, hogy milyen azzal a másik nővel.

De te még egyedül vagy. Gyakorlatilag kb féltékenység van benned, hogy ő boldog te meg nem.

2020. nov. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
53%
Keress mást!
2020. nov. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!