Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit lehet tenni ha ki akarom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni ha ki akarom dobni a barátnőm de mindig könyörög hogy ne és megsajnalom?

Figyelt kérdés
A viselkedése meg természete miatt. Addig nagy a szája amíg azt nem mondom hogy vége van. Olyankor meg sír és könyörög, legutóbb még le is térdelt úgy könyörgött hogy megváltozik. Hát már én szegyelltem magam de nagyon megsajnalom. Mindig ezt csinálja. Túl jó szívem van. És vissza fogadom. De aztán elfelejti egy idő után hogy megváltozik.

2020. dec. 1. 19:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki, hogy ilyen nőt nem tudsz tisztelni, így nincs jövője a kapcsolatnak.
2020. dec. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Velem ugyanez volt...

Aztán egyik napról a másikra ő dobott...

Könyörögtem én is, de kiderült, hogy már mással van..

2020. dec. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős ez a sajnálom dolog. De csak időhúzás. És utána velem is az volt mint az előttem lévővel hogy ő hagyott el.
2020. dec. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
65%
Mintha a saját sztorim lenne, borzalmas viselkedés plusz felrekacsingatas aztán amikor úgy vagy hogy nem bírod tovább jön az érzelmi zsarolás. Nem mondom 100%-ra, de ne lepodj meg, ha egyik napról a másikra hirtelen már utál és te hiába könyörögsz. Meg te leszel a zaklato. Vigyázz az ilyen személyiséggel nem is tudom mi erre a jó szó.
2020. dec. 2. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
25%
Add át nekem.
2020. dec. 2. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
65%
Baszki srácok... 2es vagyok... Sajnálom, hogy veletek is ez történt 😞 én azt hittem, hogy az enyém egyedi eset 😞
2020. dec. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

A nők akarnak fölénybe kerülni, ezért könyörgik vissza magukat. Aztán ha jön egy új kan, aki ne adj Isten sok számottevő dologban felülmúl téged, akkor neked kampec. Könyöröghetsz naphosszat, le se szarja, már csak az új kanra fog koncentrálni, te pedig nem leszel számára egyéb, mint egy zaklató, akit sürgősen el kell tenni az útból. Ugyanez történt velem is. Amikor a hisztijei miatt én akartam szakítani, mindig visszasírta magát. Aztán amikor kilátásba helyeződött egy új pasas, kapálózhattam én, le se tojta a fejem. Azóta is vele van, engem meg bojkottált mindenhol. Facebook, instagram, messenger, minden. Szándékosan priváttá tette az Instagramját is, nehogy belelássak az új tökéletes kis életébe.


Halna meg minél előbb hosszú szenvedések közepette.

2020. dec. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
51%

7-es vagyok



Hozzátenném még, hogy egy hihetetlen bugyuta és jelentéktelen dologra hivatkozva szakított. Beteg voltam, nagyon fájt a fejem és a hátam, ezért nem tudtam elmenni hozzá. (40 km-re lakott) És ezért dobott. Szánalmas szarkupac.

2020. dec. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

7-8. Tényleg az, de azért a halálát ne kívánd.

Ém 2 évvel ezelőtt lebetegedtem. Annyira rossz volt a helyzet, hogy a nemi életre sem voltam képes, nem is érdekelt.

Ennek az lett a következménye, hogy a drága jó facebokunkon fölcsípett egy palit, azóta is azzal van.

Én már teljesen rendben vagyok, 100% os a gyógyulásom.

Én is könyörögtem. Azt hiszed megértette? A nagy ló pikulát.


15 év után vége lett emiatt az új pali miatt, én meg most 54 évesen társat keresek.

Hát had ne mondjam, hogy ebbe a korban rohadt nehéz.

Piszkosúl kiszúrt velem. Mert ha 30 lennék, vagy 40, akkor azt mondanám, semmi probléma.

Pikk pakk megcsípnék valakit.


Na de így? Gondolhatod milyen jól érzem magam én is. 🤔😭

2020. dec. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

'9


Nagyon sok undorító patkány nő van. Hiába megy a nagy feminizmus meg a nővédelem mindenhol, igenis patkányok közülük sokan.

2020. dec. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!