Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Aki már többször azt mondta,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki már többször azt mondta, "nem szeret", végül mégis mindig visszatért és bizonyította az ellenkezőjét, az el fog valaha tűnni véglegesen?

Figyelt kérdés

Másodjára mentünk szét komolyabban az exemmel, amikor már olyan szavakkal dobálózott, hogy nem szeret engem, az a baja.

Én ezt teljesen nem hiszem el. A körülmények bonyolultak, de a lényeg az, hogy azt nem szereti, amivé vált és gyenge, így képtelen a változásra.

Így, mivel képtelenség párként IS helytállni, nyilván egyszerűbb a menekvés.

Én már feladtam, amíg tényleg meg nem változik, ennek nem lenne értelme és nem lenne jövőnk.

Nagyon gyerekes, felnőtt ember létére, hogy inkább hátrahagyja a párját és azt hiszi, ezzel a problémát is, ami a saját életéből fakad, nem belőlem.

Kérdésem az, ha már milliószor hallottam, hogy ő nem szeret, ő próbál felelősségteljes felnőtt embernek tűnni, aki "felsimeri", hogy ennek nincs jövője, akkor el fog jönni valaha az a pont, amikor tényleg békén fog hagyni?


Elég régóta vergődünk, előző szakításnál is csak fújta, hogy soha többet nem fogom látni, soha többet nem fog keresni és max egy hetet bírt ki kommunikáció nélkül.


A kérdés nem az, hogy én ezt miért hagyom.


A kérdés az, hogy szerintetek mostmár, hogy megpróbáltuk újra, ismét elment, komolyan gondolja, hogy nem fog keresni soha többet?

Vagy az ilyen ember csak leplezni akarja a gyengeségét, azt, hogy ez neki is rossz.


Mit gondoltok, be fog még találni a jövőben?


2020. dec. 5. 12:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Drama es onsajnaltatas, nem rolad szol ez mar. Es nem, nem fogja abbahagyni, tovabb fogja jatszani a hattyu halalat, amig meg nem unja.
2020. dec. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Vigyázz vele, mert a végén képes még téged beállítani zaklatónak.... Engem is volt, hogy keresett az exem nem sokkal a szakításunk után, majd ugyanabban a beszélgetésben megkaptam, hogy ne reménykedjek semmiben, meg hogy mit zaklatom őt.....

Persze a szeretsz-nem szeretsz az nálunk is kötelező szeánsz volt....

2020. dec. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!