Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy küldjem haza külföldre a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy küldjem haza külföldre a párom véglegesen?

Figyelt kérdés
Párommal a végét járja a kapcsolat. Nagyon szomorú a történet mert augusztusban lett volna az esküvőnk (6 éve vagyunk együtt) és ő még mindig reménykedik, hogy megjavul a dolog. Már többször jeleztem neki, megmondtam, hogy ez a kapcsolat nem működik. Az esküvő után sincs együtt perspektívánk, hiába a sok előkészület. Kért, hogy próbáljuk még meg rendbe hozni de én már nem bírom tovább. Az a baj, hogy ő külföldi és haza kell akkor kocsiznia egyedül. Már egyszer kint voltam nála szakítás céljából, majd "próbálkozás miatt" ismét idejött hozzám Magyarországra. Iszonyúan féltem hazaengedni vagy vezetni így, ha kimondom a végleges nemet. Mi a francot lehet ilyenkor tenni? ha valami történne vele útközben abban beleőrülnék

2018. jan. 28. 13:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor maradj vele örökre sajnálatból.
2018. jan. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt ember, nem vagy felelős érte. Persze ha ennyire izgulsz akkor menj hozzá és szenvedj életed végéig.
2018. jan. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem opció, hogy valaki más vezet vele haza?


22/N

2018. jan. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Milyen orszagbol valo
2018. jan. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ne hogy ott hagyd még valami kárt tesz magában a hazafeleúton! Inkább menj hozzá és kínlódd végig a hátralévő életed! Az sokkal jobb lesz...pffff
2018. jan. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Megmondod, hogy van három napja összepakolni és lelépni.
2018. jan. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
naja, tényleg elég hülyén raktam fel a kérdést. Nem szeretnék kínlódni mellette, csak tényleg féltem. Azért írtam le ennyire részletesen, hogy jelezzem azért nem csak egy két hónapos futókapcsolatról volt szó. Kimnejek vele és hazajöjjek busszal? Franciaországban lakik
2018. jan. 28. 17:44
 8/10 mikeXxX ***** válasza:
Én egyszer külföldön szakítottam a pàrommal tény és való életem leghosszabb vezetésének éreztem azt pegig nem az volt vezettem már 2000km-t is egyhuzamban de ezt sokkal többnek éreztem még ha kevesebb mint a fele volt csak de lásd túléltem 😊 ! 38f
2018. jan. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Bocsi, de aki egy 1-2 hónapos futó kapcsolat miatt kárt tenne magában, az nem egészen beszámítható.
2018. jan. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem vagy felelős más ember cselekedeteiért! Ha ennyire buta hogy képes olyan állapotban vezetni...hàt istenem...
2018. jan. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!