Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítani, de hogyan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítani, de hogyan?

Figyelt kérdés

Kérlek adjatok valami tanácsot.


Nagy szarban vagyok, már ha irhatok itt ilyet. De tényleg!


Sosem szakítottam még senkivel, de most... Vagyis így nem.


Szóval megismertem valakit neten 4 hónapja, 1 hónap után összebutoroztunk, otthagytam mindent.


Szép még jó volt minden. De szerintem elsiettük..


Nagyon hamar lecsengett az egész, ő azt mondja még szerelmes, meg nagyon szeret, de én... Sajnos nem érzek semmit. Sajnálatot amiért reményt adtam neki, de mást nem.


Szeretnék hazamenni...


De nem tudom hogy mondjam meg neki.


Úgy hogy a legkevesebb fájdalmat okozzam, mert tényleg nem érdemli meg a szomorúságot.


Hátha van itt valaki aki okosabb nálam.



2020. dec. 5. 21:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Fellángolás volt, elmúlt. Nekem is volt ilyen, amilyen gyorsan jött úgy múlt el. Albérletben vagytok, vagy saját lakás? Ha albérlet írtatok alá minimum egy éves ott tartózkodást? Ha igen a kauciót nem kapjátok vissza.

Legközelebb ne ugorj bele ilyen gyorsan.

2020. dec. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Beszélnünk kell (->ebből már tudni fogja)

Nem szeretnélek megbántani de szeretnék hazaköltözni,nagyon sajnálom de nem szeretlek

Szevasz

2020. dec. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyetlen módja van, tömören és egyenesen. "Józsi, sajnos részemről elmúlt, hazaköltözök".
2020. dec. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igazából ő is hibás, 1 hónap ismeretség után nem költözök össze senkivel. Úgy sem szeretnéd folytatni, ahogy kellett volna? Heti 2-3 találkozás?
2020. dec. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak nem úgy alakult ahogy elképzeltük, nem vagyunk mégsem annyira összeillők.
2020. dec. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Pobáljátok meg folytatni a bevett úton, heti 2-3 találkozásal, ha egyként azt gondolod összevalók lennétek. Több párkapcsolat megadni azt tönkre, mint ami ezt érdemli
2020. dec. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!