Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Volt már, hogy szünetet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már, hogy szünetet tartottatok a párotokkal? Hány évesek voltatok? Mennyi ideig tartott és mi lett utána? Ezalatt hány partnerrel feküdtél le, vagy pettingeltél? Elmondtad a párodnak? Mit szólt?

Figyelt kérdés

2020. dec. 20. 02:06
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Még kb 18 éves koromban kértem egyszer szünetet. Véletlenül sem azért, hogy lefeküdjek másokkal, hanem mert naiv kislányként azt gondoltam, hogy ha majd egy hétig nem beszélek a pasival, akkor ezidőalatt úgy ráébred hogy nem tud nélkülem élni, hogy jóformán feleségül is vesz. :D

Komolyra fordítva a szót. Akkor egyszer volt kb 4 napig, de tényleg semmi értelme. A probléma nem fog megoldódni, ahhoz beszélgetni kell, az meg a szünet alatt nem nagyon megy.

Esetleg akkor tudom elképzelni, hogy jó ötlet szünetet tartani, ha mondjuk az egyik fél EGYSZER félrelépett. Akkor el lehet vonulni külön és pontról pontra átgondolni, hogy megéri-e folytani, vagy sem.

2021. jan. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
3 éves kapcsolat után én kértem szünetet mert a barátnőm szakítani akart velem. Mondtam neki hogy gondoljuk át ezidő alatt a dolgokat és ne könyveljük el egy hónap halogatásnak. Nem sikerült. 2 hét után felhívott hogy nem változott a véleménye de ezt már akkor is mondta mikor a szünetet kértem. Egy héttel később talalkoztunk és megbeszéltük a dolgokat. Nem gondoltam volna hogy ennyire emberien is szakítani. Nem maradt bennünk harag egymás iránt. Ettől függetlenül persze nagyon fájt és nagyon sok időre a padlóra kerültem miatta mert ő volt életem szerelme. Rengeteg dolog van amit még nem tudtam neki elmondani de erre már nincs lehetőségem. Úgyhogy tapasztalatból mondom hogy a szünetnek nincs értelme. Előtte kell jól csinálni a dolgokat és nem akkor gondolkozni hogy mit rontottál el mert akkor már túl késő.
2021. febr. 7. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
1.5 év szünet a házasságunk elején, azóta együtt,3 kapcsolat, nem tud róla.
2021. febr. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Megcsalás miatt(csokolozott massal egy buliban)kértem szünetet. Nem volt megszabva meddig. Siman lazán szemrebbenés nélkül belement johogynem örült is neki..

Addig probáltam "felállni"egyáltalán a sokkbol de elkezdett fura lenni sacc 1 hét mulva, hogy hogy is birja nelkulem..nem hiv nem ir..gondoltam felmegyek inkább. Nem akart beengedni mert felhivott egy csajt..es hogy ne égessem azzal ha patáliát csapnék. (Wtf?)megigertem hogy en birkanyugodt vagyok nyugi.

Es azt látom hogy parom főzőcskézik neki a csaj meg a puha fekete szőnyegen (amit en mondtam hogy vegyünk meg az en kedvencem es azon is szexeltünk)üldögél és kedvesen probált velem ismerkedni.en meg kedvesen beszélgettem vele..aztan a csaj észrevette magát és elment.


Aztán szép lassan lecsengett bennem minden kerestem mast.


Volt ertelme. Mert különben aoha nem tudom meg neki milyen cukorka rozsaszin az elete nelkülem szakitasi/krízishelyzetben/válságban!

2021. febr. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

*4 évig voltunk egyutt

Mikor összejöttünk en 17 ő 24(egy napra esett a szülinapunk is..),21 évea koromban kezdhettem "uj eletet" egy kudarcbol pofonbol sérülve. A naivságbol felnőtté válva..

Oke azert volt is amiert megerte vele lenni, de ezt nem vártam volna.

2021. febr. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
*espedig direkt azert jartam (nekem)idős pasival, mert azthittem azok komolyabbak.en hülye.
2021. febr. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Nincs szünet. Ha probléma van, megoldjuk, ha kapuzárási pánik van, átbeszéljük. Max úgy élünk mint a lakótársak egy kis ideig, míg átgondoljuk. Mi így oldottuk meg, nem megy se a távkapcsolat, se a szünetelés. 10 éve együtt vagyunk.

Korábban sem volt olyan akivel szünet lett volna, ha vége akkor vége.

2021. márc. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Exemmel se veled se nélküled kapcsolatban éltünk. N
2021. márc. 15. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

De nem lett sosem jobb, csak rosszabb, szünetek alatt nem feküdtem le senkivel, és ahogy tudom ő sem. Már szakítottunk, mert nem volt jó a szünetek után sem, és nem tudok a problémákat megoldani.


Bocsi, a 18-as is én voltam.

2021. márc. 15. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
csak addig mehet egy kapcsolat amíg foggal körömmel akarja egymást mind2 fél, ha ez megszűnik akkor nincs értelme.
2021. márc. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!