Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Jól tettem hogy kitöröltem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tettem hogy kitöröltem a facebookról?

Figyelt kérdés
Volt egy se vele se nélküle kapcsolatom. Az Úriember nem igazán erőltette meg magát a kommunikációban, engem mindig nap végére hagyott de akkor is kb 2 mondatot ha írt. Én ettől egy idő után besokaltam, mert kevés ez bármihez is. Megmondtam ezt neki. Azt mondta adjak időt és majd keres. Én vártam 4 napot hogy keressen, aztán kitöröltem az ismerőseim közül is. Szerintetek jól tettem?
2020. dec. 20. 16:41
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
81%
Persze, figyelmeztetted is, rendben van szerintem.
2020. dec. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
Úgy voltam vele, 4 nap után sem keres, akkor többet már nem is fog.
2020. dec. 20. 16:45
 3/35 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted. Ennek így semmi értelme nem volt, mert aki akar beszélgetni veled, az szakít rád időt.
2020. dec. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%
Ez most akkor "kapcsolat" volt, vagy a FB-on chatelést hívod annak?
2020. dec. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
Felnőttek vagyunk, tehát nem cset kapcsolat volt, de nyilván a cset egy kommunikációs eszköz, amkt felnőtt emberek is használnak.
2020. dec. 20. 16:58
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted,hogy ultimátumot adtál Neki, a facéról törlésnek szerintem már nagy szerepe nincs.
2020. dec. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
Ha azt nézzük ő dobott ki engem, a majd kereslek dumával. S úgy gondoltam, ha valakinek ennyire megerőltetö velem a kommunikáció, hogy napi max 3 mondatra futja, meg még időt is kér, meg majd keres... 4 nap volt a türelmem. Őt ismerve mivel sértődékeny, mindenben hozzá kell alkalmazkodni, most hogy kitöröltem az ismerőseim közül is, csakazertsem keresne. Meg az egész úgy jött ki, hogy én sértettem meg őt. 🙂
2020. dec. 20. 17:10
 8/35 anonim ***** válasza:
100%

Az szerintem nem gáz, hogy a fentieket figyelembe véve kidobtad. Sőt!


Az viszont, hogy ezen pörögsz még mindig szerintem már kezd gáz lenni. Kár magyarázni ezt, de a jelek szerint te még nem vagy túl a dolgon.

2020. dec. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
Az biztos hogy egyenesebb dolognak tartottam volna a nyíltságot, mint a porhintést. De ez volt aztán kész.
2020. dec. 20. 17:28
 10/35 anonim ***** válasza:
100%

Ok, kifogtál egy ilyet! Hidd el, én is randiztam már gáz csajokkal, volt akit nekem is egyszerűen tiltanom kellett, mert másból nem értett.


De utána nem ezen pörögtem. Van még elég normális ember, akivel megismerkedhetsz, ezt most engedd el végre.

2020. dec. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!