Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Jól tettem hogy kitöröltem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tettem hogy kitöröltem a facebookról?

Figyelt kérdés
Volt egy se vele se nélküle kapcsolatom. Az Úriember nem igazán erőltette meg magát a kommunikációban, engem mindig nap végére hagyott de akkor is kb 2 mondatot ha írt. Én ettől egy idő után besokaltam, mert kevés ez bármihez is. Megmondtam ezt neki. Azt mondta adjak időt és majd keres. Én vártam 4 napot hogy keressen, aztán kitöröltem az ismerőseim közül is. Szerintetek jól tettem?
2020. dec. 20. 16:41
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted.
2020. dec. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
100%
Magad miatt tetted jol. Szerintem ot nem fogja tulzottan elgondolkodtatni, de te legalabb lezartad es nem latod.
2020. dec. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
Nálam is pont ez a helyzet, csak itt én vagyok a férfi és a nő engem sosem keres, amikor meg írok neki akkor válaszul kapok egy vicces GIF-et vagy egy pár szavas választ. Már pár napja nem írtam rá, de nem hiszem, hogy meghatotta volna mert így sem érdeklődik felőlem. Ha pedig rákérdezek akkor addig csavarja amíg csakis én leszek a hibás.
2020. dec. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
59%

13: nem, tévedsz!


Nem vagy férfi!


Egy férfi kb a 2. ilyen alkalommal észreveszi, hogy nincs pálya, vagy csak eltűrik a jelenlétét, és levonja a következtetést.

Nekem ha egy csaj így viselkedik nem kell 2 perc, hogy hagyjam a fenébe.


Te meg még midnig beszélsz vele és "rákérdezel", ahelyett, hogy észrevennéd a szituációt.


Ha majd ez megy, akkor leszel férfi, addig csak egy tapasztalatlan kissrác vagy, akivel azt tesz a csaj, amit akar.

2020. dec. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy egy objektív szemlélőnek az jön le, hogy nem vagyok férfi de be kell valjam, hogy nekem tetszik a lány. Ahhoz, hogy továbblépjek számomra fontos, hogy tudjam, hogy mindent megpróbáltam. Természetesen már én sem keresem őt. Megmutattam, hogy félre tudom tenni az egóm ha róla van szó, de ő ezt nem értékelte...ennyi.
2020. dec. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:
15-ös: tisztelet azért, hogy nem adtad fel, amit tudtál megtettél, nem rajtad múlt.
2020. dec. 20. 21:31
 17/35 anonim ***** válasza:

Előző vagyok

Nem írtam de természetesen ez nem a kapcsolat eleje. Nem arról van szó, hogy most ismerkedünk és én nyomulok. Már régebb óta találkozgatunk, volt szex is meg minden. Sikerült valamint összeveszni és azóta viselkedik így.

2020. dec. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:

15: nekem is sok nő tetszett. Volt, aki pont annyira játszotta a húzd meg - ereszd el, játékot, hogy mindig a közelében maradjak, de soha ne jussak túl közel.


Ezzel csak az a baj, hogy akár éveket tudsz 1-1 ilyen nőre áldozni mindennemű siker nélkül (és a sikert nem szexben mérem, hanem abban, hogy legalább egy normális kommunikáció, egy haverság kialakuljon).



Hidd el, én is léptem ebbe a folyóba, és azt is hidd el, hogy akkor nő fel az ember, amikor képes rájönni, hogy tehetsz akármit, ha a másik nem vevő rád, akkor tovább kell lépni, és feleslges az életed pazarolni hónapokig-évekig.


(egyébként volt csaj aki azután jött csak rá, hogy mit veszít, amikor leléptem, de amíg benne voltam a játszmájában, addig semmi előrelépés nem volt)

2020. dec. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:
18-as álláspontját is értem, és valóban, az ilyen kéretik magukat emberek, és a húzd meg, ereszd el emberek, utólag rájönnek hogy rossz embert "szivattak". Mármint a rossz az ez esetben azt jelenti, hogy az illetővel nem kellett volna eljátszaniuk azt amit.
2020. dec. 20. 21:38
 20/35 A kérdező kommentje:
Én is sokáig bírtam azt a lényegében semmit, amit megszakítottam. Ehhez egyrészt az én elfogultságom is kellett, másrészt az illető ezt ki is használta, mert néha azért dobott pár csontot, hogy majd azzal elleszek, hiszen nekem annyi is elég. Soha többet ilyenbe bele nem megyek. X idön belül nincs érdemi és célirányos kétirányú kommunikáció, én abból legközelebb ki is szállok.
2020. dec. 20. 21:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!