Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek tényleg ezek a sablon divat férfiak az esetei?

Figyelt kérdés

Van egy férfi típus akire a nők vágynak, de a nők 80 százaléka. Az ilyen magas, sportos, divat lényírt haj, divat ing, ruházat. Ilyen menő csávók.

Tegnap voltam az ikeába és rengeteg fiatal volt és megfigyeltem a párokat és bizony ilyen férfiakkal voltak a nők, átlagos nők. Egy férfi volt aki talán a barátnőjével volt ott. Egy nem magas szemüveges vékony kopaszodó, ilyen nem tipikus pasi volt, hanem ilyen kicsit furi alternatív gyerek volt.


2020. febr. 12. 07:12
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
81%
Igen.
2020. febr. 12. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
29%
Igen, ugyanúgy ahogy a nőknél is általában egy fajta öltözet a divat. Farmer, fekete csizma, pulóver és szövetkabát, legalábbis szerintem egy átlag, felnőtt nő így öltözik mostanában.
2020. febr. 12. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
28%
Az kell nekik, hogy vidd nyaralni menő helyekre, étterem, hajókázás, tengerpart, autó, legyél menő.....valahol a sor végén pedig a menő lakásba drága ikeás bútort vegyél nekik. Pénz beszél.
2020. febr. 12. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
32%
Igen, manapság a nők nem szerelemből választanak párt, hanem az alapján hogy a pasi mennyire izmos, pénzes stb. Olyat keresnek akivel lehet villogni, dicsekedni a barátnők előtt. Aztán ha megunják jöhet a következő még izmosabb, még péntesebb ésígytovább. Egyszóval trófeát keresnek, nem párt. Én ezért nem ismerkedem mert zsigerből elutasítom ezt a mai felszínes világot.
2020. febr. 12. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
72%
Baaaazz... megint a pénz. 120 milliós saját lakásban lakom Pest belső részén. Kellek bárkinek is? Kettőt találhattok.
2020. febr. 12. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
17%
Igen, és nem 80, hanem 100%-uknak.
2020. febr. 12. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
72%
Hát én elvileg jó nő vagyok, mégsem szeretem az ilyen pasikat...!
2020. febr. 12. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
75%

Nekem senki nem jön be azokból, akik a divatot majmolják.

Tucatáru, tucatsoron, egyéniség nélkül.

2020. febr. 12. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
85%
Ha ilyen pasi jut az átlagos nőknek tomegesen, akkor ez az átlag pasi.
2020. febr. 12. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
66%
Sose jöttek be azok akik majmolják a divatot. Számomra az igényes külső a nyerő.
2020. febr. 12. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!