Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Tudom, tudom sablon kerdes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, tudom sablon kerdes, de hogyan tegyem magam tul a szakitason?

Figyelt kérdés

Reszletezem:

Egyetemista vagyok, es par napja szakított velem a baratom egyetlen vita miatt (állítása szerint). Ram kente a szakítást is, hogy minden miattam van, de megmagyarázni nem tudta, hogy mit kellett volna mashogy csinalnom.

A vizsgaidoszak kellős kozepen vagyok, egy csomo nehez vizsgam lesz meg, de egyszeruen nem tudok koncentralni a tanulásra sem. Pedig tudom, hogy most ez a legfontosabb es tereljem el a figyelmem stb.

Eletem elso kapcsolata volt es a vilagon mindennel jobban szerettem, szeretem ot, pedig egy fel eves kapcsolatról van szo. Mindent megprobaltam megadni neki, a szüzességemet is o vette el. Szerintem nagyon jok voltunk egyutt, es Bar nem volt rozsaszin kod, es elkezdett átalakulni a kapcsolatunk szeretette es nem pillangok repkedtek a hasunkban szerelem volt már, szerintem nagyon jol kijottunk. Egyutt is laktunk mar, tehát ez is okozhatja, hogy nem volt annyira különleges a kapcsolat. A koronavirus is betett nekunk nagyon, mert o extravertalt es nagyon társasági lény, utal unatkozni es hat mi tagadás, nem volt minden nap újdonság az életünkben, de szerintem a szurke hétköznapokat is meg kell tudni elni.

Barataim sincsenek nagyon, akivel tudnek errol beszelni, mert mindenkinél nagy a hajtás most, es amugy se sok baratom van, legjobb baratom egyaltalan nincs is.:( Szüleimmel egyaltalan nem tartjuk a kapcsolatot, miota lemondtak rolam.

Bp-en elek szinte egyedul, altalaban heti 1-2 napot itt van egy rokonom is, de nem jo annyira a viszonyunk, senkihez sem tudok szolni es azt erzem, hogy be vagyok zarva a házba. Semmit sem lehet csinalni, es amugyis tanulnom kene.

Egy srac van, akinek tetszem es szeretne tolem tobbet, mint haversag, de nem tudok ra ugy nezni, sot most jelenleg senkire sem. Hianyzik az exbaratom. Azt erzem, hogy soha nem talalok hozza hasonlot sem, es hogy hiába ismerkednek semmi ertelme se lenne. Vissza szeretnem szerezni, de ez mar lehetetlen.

Egesz nap sirok vagy üveges szemekkel bamulok magam ele, es tudom, hogy ez igy nem mehet tovabb, valamit tennem kell. Pszichologusra sajnos nincsen penzem.

Kerlek szepen segitsetek nekem, tapasztaltabbak: hogy teszitek tul magatokat eletetek szerelmének elvesztesen?

22L



2020. dec. 21. 15:20
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm utolso!:)
2020. dec. 22. 08:38
 12/13 anonim ***** válasza:
Hogy vagy azóta kérdező?
2022. jún. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Jól! Azóta van egy csodás fiúm!😁
2022. jún. 7. 21:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!