Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után, hogyan tovább?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Három hónapja lett vége, a kapcsolatunk toxikus volt, a lány többször beszélt más "fiú barátokkal" szexuális témáról is, hazudozott, visszakönyörögte magát, nem változott, a végén már egyre kevesebbet voltunk együtt... Az igazságot nem tudom, hogy már akkor volt-e valaki, de erre utaló jelek voltak... Tudtam, hogy nem mehet tovább véget vetettem ennek. Most láttam a karácsonyi posztjukat az új pasijával, hogy boldogok.. Azóta töröltem/tiltottam.

Összetörtem, lesz ez jobb valaha?

25F


2020. dec. 26. 00:26
 1/7 anonim válasza:
100%

A törlés/tiltás jó ötlet volt.

Lesz jobb. Az első komoly kapcsolatom végét elég nehéz volt feldolgoznom. Azóta volt már néhány szakításom, de egyre könnyebben ment a regenerálódás.

Gondold át az egészet, hogy miért nem volt jó. Azt is, ha valamit te csináltál rosszul és figyelj ezekre oda a következő kapcsolatodban.

Tudom, hogy nem könnyű, de ne sajnáld magad sokáig, felesleges beleragadni abba a mocsárba.

Amikor már lesz energiád, csinálj értelmes dolgokat a szabadidődben.

31F

2020. dec. 26. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát valójában sokszor úgy éreztem mindent megtettem, akkor romlott le az egész mikor mások is képbe kerültek.. utána már én is sokszor rosszul viselkedtem..
2020. dec. 26. 00:54
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy jobb lesz. Fel a fejjel. :)


Szerintem fájó szakításból továbblépni úgy a legkönnyebb ha semmi nem emlékeztet a másikra. Se közös kepek, se fb posztok látványa, semmi.


Azt írod, mindent megtettél. Akkor ne érezd magad rosszul. Te tettél a kapcsolatért, ő nem, sőt...ne keseregj olyanon, ahol csak te akartad a kapcsolatot és te dolgoztál rajta egyedül.


Próbálj meg a meglévő hobbidba több energiát fektetni vagy próbálj ki új dolgokat. Nekem pl. felejtésben sokat segít ha sok új pozitív impluzus ér, így kevesebbet gondolok a múltra.


27N

2020. dec. 26. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát sokat tettem bele, de a végén már mindenért rossz voltam.
2020. dec. 26. 01:24
 5/7 Angel3000 ***** válasza:
100%
Szia! Örûlnöd kellene, hogy egy ilyen lánnyal már nincs kapcsolatod. Most a virus problèma miatt nem nagyon lehet ismerkedni, de majd lesz tavasz felè több lehetôsèged már. Azt javaslom, hogy addig is sportoljál, edzèssel töltsed a szabadidôdet. Izmosodjál, hogy ne legyen konkurensed a környèkeden! Egy jól kisportolt pasièrt oda vannak a lányok! Most lenne elég idôd a sportal foglalkozni, futás, kerékpározás, súlyzózás. Ird le egy fûzetbe a napi eredmènyeidet, meg fogod látni idôvel mennyivel többet tudsz majd csinálni. Minden jót!
2020. dec. 26. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az én exem 3 hete még velem lakott, szakítás után pár nappal az újonc posztolt közös szerelmes képet. Tegnap az exem posztolt az utódomról képet..

#loveyou

De azért előző este volt képe boldog karácsonyt kívánni, majd elkezdeni érdeklődni, hogy vagyok, stb.

A tegnapi már több volt a sok(k)nál, én is tiltottam mindenhonnan, még ha nehéz is. Undorító dolognak tartom, hogy ennyi idő után publikálja a nagy "szerelmét", amikor tudja, hogy ez nekem sz*r, hisz egyik pillanatról a másikra történt ez az egész, lebuktattam, hogy ismerkedik, majd le is lépett.

Engem most le fog foglalni a költözés, év végére még ez is összejött. Aztán majdcsak elleszek valahogy.

Tanácsot adni nem tudok, de kitartást kívánok. Vagyunk még páran sajnos hasonló helyzetben. :(

2020. dec. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hogy vagy azóta kérdező?
2022. jún. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!