Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan tovább? Miként tegyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább? Miként tegyem túl magam rajta? Első szerelem volt. 20/F Leírásban részletesebben

Figyelt kérdés

Tegnapelőtt szakítottunk, több, mint egy évet voltunk együtt. Ez az idő alatt történt sok rossz dolog velünk, és nagyon sokat veszekedtünk, én többet akartam találkozni, ő meg nem annyira, sokszor kellett könyörögnöm neki, hogy jöjjön el már hozzánk, én meg volt, hogy egy hetet is náluk voltam, még az országunkban(nem Magyarországról van szó), a vírushelyzet miatt rendkívüli állapot volt bevezetve, és buszok hiányában kerékpárral mentem át hozzájuk(kb. 23km), a rendkívüli állapot után pedig, miután már voltak buszok, hébe-hóba jött el hozzánk, persze, én ettől függetlenül mentem hozzájuk, akármennyire is nem akartam.. Persze, ez még nem elég ok a szakításhoz, és van egyéb ok is, de azt esetleg privátban osztanám meg, aki kíváncsi, az írhat..

A szakítás után, hiányzik, bármekkora sebeket is ejtett, magányosnak érzem magam, szomorú vagyok, és nem tudom, hogy hogyan tegyem túl magam az egészen, mivel épp olyan problémával is küzdök(neki semmi köze ehhez), hogy nem tudom eldönteni, hogy folyassam e a főiskolát, vagy sem, ami miatt még nehezebb az egész, és még ha ez nem lenne elég, egy barátom sincs, és sajnos, nem is volt nagyon voltak sosem barátaim... Kimaradt, első voltam neki, ő meg nekem..



2020. aug. 29. 14:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Erre nincs recept, az idő mindenre gyógyír. Koncentrálj a tanulmányaidra, vagy keress munkát, illetve foglald el magad. Jól jönnének a nem létező barátok, akik társaságba vinnének, de kereshetsz sportot, hobbit, ahol kikapcsolódhatsz, és esetleg barátokat is szerzel.
2020. aug. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!