Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Rámentek az idegeim a bipolári...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rámentek az idegeim a bipoláris csajomra a sok megaláztatás miatt. Szerintetek önzőség nem tűrni tovàbb?

Figyelt kérdés
2020. dec. 29. 09:37
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Egy életed van neked is, ne áldozd fel a nagy semmire!
2020. dec. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
91%
Mentális beteggel, labilis idegzetűvel NEM KEZDÜNK SEMMILYEN KAPCSOLATOT !
2020. dec. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
13%
Jól néz ki?
2020. dec. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem rendben van, ha szakitasz vele
2020. dec. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Persze hogy jol nez ki. De ez egy dolog. A folyamatos megalazas, a huzd meg-ereszd meg jatszadozas, a buntetes, a hanyagolas, ignoralas, majd hirtelen ujra a lelkesedes, a kb nekem valo udvarlas, napi talalkozas, majd eltunes. Ez a korforgas olyan amit az ember senkinek nem kivan. Felorli az onertekelesemet, onbizalmamat, az idegeimet.
2020. dec. 29. 10:05
 6/22 A kérdező kommentje:
A folyamatos beszologatasokrol, hazudozasokrol, azonnali megsertodesekrol nem is beszelve
2020. dec. 29. 10:07
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd ott, már boldog nem leszel vele.

Hátha talál egy balekot aki elviseli.

2020. dec. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
49%
Ne haragudj de ha komolyan gondolod ezt a kérdést te is olyan beteg vagy mint a hulladék barátnőd.... Nincs önértékelésed? Azt gondolod nem érdemelsz jobbat? Úgy hagyd ott mint eb a szárát. Mit keresel még ilyen tetű nő mellett?
2020. dec. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
82%
Egyébként én is így jártam egy nővel... Akkor ezek szerint ez bipoláris zavar... Én meg folyton magamban kerestem a hibát...
2020. dec. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Bipoláris zavar, vagy hiszti.

Egyik sem a te hibád utolsó. Ha valaki vissza akarja fogni az ordítást, bármekkora is a fájdalom megteszi. Ha valaki nem akkor egy vakarástól ordítani fog.

2020. dec. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!