Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Brutális megaláztatás az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Brutális megaláztatás az osztályrészem folyton és én ezt már nem bírom, mit tegyek? 😢

Figyelt kérdés

Kezdjük ott, hogy nagyon szeretem ezt a lányt és az elmúlt 3 év hozzá láncolt.

De mindenemet kritizálja és az elmúlt évek alatt ez egyre rosszabb lett.


Mikor velem van nem enged szinte sehova. Leül mellém és azon is aggódni kezd ha a telefonozgatása közben én kimegyek egy kajáért.😐


Ha ő elmegy egész éjszakába én nyugodtan alszok, mert bízok benne. Amikor én néha eljutok egy moziba egy haverral legaláb 10 nem fogadott fogad a gilm végére.

Hazaérek egyből:

-Érzem rajtad, hogy ittál!

Én meg igen:

-Egy alkoholmentes sört.


Mindig minden ruhámat leszólja. Évek óta tanulok ezerrel, és próbálok legalább valamit létrehozni, de soha egy kedves szó.

Mindig csak, hogy amit csinálok az komolytalan, egy olcsó hobbi, apja is megmondta.

(művészet egyébként és komolyan is veszem)


Próbálok sokat is dolgozni, amikor valami festést, csempézést kell csinálni én inkább kitanulom, mert próbálok félretenni kettőnkért...

Erre ő, hogy ez alantas munka, lealacsonyítom magam.


A mosogatást eleintvr felváltva csináltuk, most már inkább én.

Múzeumba nem jön velem, mert ebből szerinte úgy se lehet megélni.


Állandóan hogy hagyjam abba, legyek ügyvéd ilyesmi.😞

Van egy kis kocsink semmi extra, anyum bátyja tanít be engem ilyen szervizelésbe.

Épp egy alkatrészt néztem erre benyögte, hogy szánalmas vagyok.


Ebből let egy vitánk. Most itt vagyok. Én ezt nem bíro..

Egy ideig volt vicces aztán piszkáló.

Most már ha virágot viszek az rossz mett ő wllnest akart😭

Meg minden. Leszólja most már mindensmet.

Nem tudom miert ilyen. Mindig a kedvemc zenéit hallgatjuk.

Tiszta pojácának érzem magam.

Amikor közeledek felé egye inkább eltávolodik.

Érzem rajta ezt a hidegséget.


Hogy ő engem máshogy másnak képzelt el.

Meg akarom mondani neki hogy legyen vége csak még köt hozzá a monogám gyenge lelkem..

Mit gondoltok?


2019. nov. 20. 22:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
98%
Azt, hogy aki nem változtat, az nem szenved eléggé.
2019. nov. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
100%

Azt, hogy sokkal sokkal jobbat érdemelsz annál, mint amit tőle kapsz.

Szerintem jó, ha ezt tudatosítod magadban, az segíteni fog, mert mindabból amit leírtál nekem az jön le, hogy ő nem szeret igazán téged... Inkább birtokolni és saját képére, igényeire formálni szeretne ahelyett, hogy veled együtt akarna fejlődni, tenni a kapcsolatotokért

2019. nov. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd abba, hogy megakarsz felelni neki. Csináld világosan és keményen, ami szerinted jó és kész.
2019. nov. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Igazatok van.

Csak rettenet ez. Megismrrsz valakit a közép suliban és úgy érzed ő neled elég lesz egy életre akár.

De nem tudom miért magával hozta ezt a családjából és úgy látom rögzült benne.

Hogy hozzájuk takarítók járnak, kertészek járnak.


Én nekem meg egyszerűen jól érzem magam ha egy farmon dolgozhatok hisz úg is nőttem fel.

Elnézést ezért a panaszos kérdésért, csak kimerültem...

2019. nov. 20. 22:42
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Ezért nem élnék együtt senkivel, mert tuti ez lenne a vége. A bántás, a támadás, az egrecírozás.


Ők amúgy mennyire jómódúak? Mert ha igen, akkor az apja zsigerből utálni fog mindig, mert nem vagy más a szemében, mint egy felkapaszkodott valaki, egy undok bogár amit eltaposna.

2019. nov. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
#3 szerintem valahol nem azt érzi rajtad, hogy te beton stabilan állsz abban amit jónak tartasz. nem lehet, hogy magyarázkodsz pl meg hasonlók? szóval a szüleivel szemben nem tudsz egy hasonlóan szilárd életideált mutatni. ami nem is csoda, hisz elég fiatal vagy még. de szerintem ha van itt bármi remény az az, hogy nagyon világosan hozod azt, hogy ez a jó élet, amit te annak látsz. és nincs alku erről.
2019. nov. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Igazán sajnálom, de ezt ne folytasd tovább, mert csak magadat teszed tönkre.
2019. nov. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Lachesys ***** válasza:
90%

nyomi ez a csaj, nemtudom milyen muveszeti agban probalsz elorejutni de mondjuk azt megertem, hogy valahol idegesiti. baratnom gyogypedagogusnak tanul, baratja operator. na most o is kb varja a nagy befutast... aztan ottvan a batyja aki mar 35 eves, a szuleivel lakik es meg o is mindig varja... baratnomet meg ez lassan mar idegesiti, hisz o csaladot akar majd, azt meg nem lehet ilyen bizonytalansagra alapozni.

inkabb hasonlo muvesz szabadelvu baratnod valassz, akivel a farmon egyutt festegettek es ilyenek, mert kulonben ez mindig problema lesz.


edricus te meg olyan negativ vagy hogy mar faj:d csak mert neked nem jon ossze meg leteznek jo kapcsolatok.

2019. nov. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Hát néha próbálok magyarázkodni persze, de a józan ész határaim belül.

Például én nem tudok havi egy milliót hazavinni, hisz tanulok meg ő is.

Meg egy összegányolt albérletbe kerültünk itt ketten, amelyet mivel hosszútávon vagyunk itt én próálok szebbé tenni és felújítani.

Ezt is nehezen értette meg, pedig a kiadója a lakásnak ezt levonja a reszinkből, mert meg tudtunk egyeni szerencsére.

De semmi ilyet nem értékel.


Meg mindig az éttermekkel dirigál. Én hiába mondom neki hogy ez rettentő drága az én tárcámnak, meg, hogy alapból is főzni szeretek.

Az van belőle hogy csak otthon ülünk...

Ami nem igaz, mert eljárunk. De nem lehet minden este.

20 ezret ott hagy az ember, amiből én 1 hétig tudok kaját 2 főre is.

Mindegy, ém unalmas vagyok neki az a helyzet...

2019. nov. 20. 23:02
 10/21 Lachesys ***** válasza:
100%
nem, egyszeruen ennek a csajnak gazdagok a szulei es megszokott egy eletszinvonalat, aminek a biztositasat most toled varja. plusz valszeg otthon is tomik a fejet hogy penzesebb srac kene neki. lehet szeretett meg mikor kicsit artatlanabb volt es nem a penz szamitott neki, de mar nem tisztel es nem nez rad ferfikent, emiatt egyre kevesbe is szeret. nem vagytok egymashoz valok.
2019. nov. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!