Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Volt már veletek olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek olyan, hogy úgy éreztétek lezártatok egy kapcsolatot, esetleg már mással ismerkedtetek. Aztán felbukkant az ex és újra feldúltak az érzések?

Figyelt kérdés
Ha igen mi lett a vége?
2020. dec. 30. 21:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Sírás. Sírás lett a vége.

Az én exem 4 hónapon keresztül újra és újra felkavart, mert sajnos hagytam.

Majd újra megpróbáltuk. Nem ment, szakítottunk.

Azonnal összejött mással, így ismét sírás lett a vége.

Mostmár tiltólistán van minden felületen, ahol csak lehet. Többet nem engedem be az életembe.

2020. dec. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Volt. Jó volt vele a szex. Rámírt, telefon, találkozás, szex, pár naig együtt majd megint szakítás. Így ment 4 szer.
2020. dec. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen. Nem bírta elviselni, hogy túlléptem rajta és amikor meglátott az új pasival, utánam nyúlt. Felrakott egy dalt hajnalban Fb-ra, amikor én is be voltam lépve, ami kb. erről szólt, hogy megláttalak mással és rájöttem, hogy nem vagyok rajtad túl. Akkor majdnem lefordultam a székről, mert 1,5 évembe telt elhitetni magammal, hogy nem jelentettem neki semmit. Nem voltunk együtt soha rajtunk kívülálló akadályok miatt. Én akkor felraktam egy dalt arról, hogy nem felejtelek el soha, aztán szakítottam az új pasimmal és egy hétig bőgtem otthon, mert szabin voltam. A majdnem exem meg berohant a munkahelyemre egy ürüggyel, mert nem tudta, hogy nem vagyok bent. Aztán bejött akkor is, amikor bent voltam, megcsókolt és olyanokat mondott nekem, hogy azt soha nem fogom elfelejteni. Aztán dobott, mert az akadályok ugyanúgy meg vannak. Most már több eszem van és mindenhonnan tiltottam. Nem ez volt az első eset, hogy utánam nyúlt. Később még egyszer chateltünk, de 1,5 napig bírtam aztán rájöttem, hogy ennél a boldogságnál még a semmi is jobb és visszatiltottam. Nem kezdem elölről. 40 felett már nem jár a szerelem, ennyi.
2020. dec. 31. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!