Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 30 felett vagyok, de egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 felett vagyok, de egy betegség úgy hozta, hogy nem ismerkedtem és nem volt eddig kapcsolatom. Hogyan tudnék ezen változtatni? (a betegség eléggé elvette az önbizalmam)

Figyelt kérdés

2018. nov. 4. 14:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen betegségről van szó?
2018. nov. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A betegséggel kapcsolatos fórumokon, klubokban kezdeném (tegyük fel, hogy pl.: inkontinenciáról van szó, akkor ilyen klubokban, mozgássérült szervezeteknél kezdeném).

Emellett lehet próbálkozni teljesen spontán módon is, mert nem mindenki elutasító, bármilyen betegségről is legyen szó.

2018. nov. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló a helyzet, bár én voltam már kapcsolatban, s akkor még nem volt a problémám, de most pont kommunikációs problémám van halláskárosodás miatt, képtelen vagyok zajban kommunikálni, mindenre visszakérdezek, túl közel próbálok lenni ahhoz, akit hallani szertnék plusz tömegiszonyom van.
2018. nov. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csak úgy tudsz, ha vállalsz nagy kockázatokat. És esetleges kelletlen helyzeteket nem elkerülsz, hanem végig csinálod.
2018. nov. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Apránként. Egyre bátrabbnak kell lenni. Kezdj el pl valamit sportolni.


Aki pedig itt is csak a qrvákkal fog megint jönni, azoknak ezt üzenem:

https://www.youtube.com/watch?v=ATPCY9_szbM

2018. nov. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A nyakcsigolyámnál el van csúszva a csigolya,ami miatt nem 100%-os a hátam.Nem látszik,engem zavar csak,mert úgy gondolom,hogy nem férfias,ha vakakit bénának titulálnak és már párszor vennem kellett a lapot a lenéző nézések,fintorok miatt,mikor elmondtam.Könnyű persze belém rúgni emiatt,amiről nem is tehetek.
2018. nov. 4. 17:35
 7/8 anonim ***** válasza:
Hombre! Fel a fejjel! Én már nem vagyok mai "kokas" ráadásul alacsony is vagyok mittudomain hogy mennyi 166 nem mérem, és még vak is. Mondjuk nyilván én a lesajnáló nélátom de gyakran találkozom azzal hogy a lelkem az agyam sok mindenkinek kellene, de én ahogy vagyok az már nem. Most nem párkapcsolatról gondolkozom feltétlen. Szerintem próbáld meg úgy megközelíteni a dolgot hogy nem kerültél kerekesszékbe, és ha valahogy tudnál önbizalmat "csiholni" önmagadban, akkor jönni fognak a lányok is csak ne akard görcsösen.. Ez mondjuk rám is igaz..
2018. nov. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Gerinc jógát ezzel csinálhatsz? Vagy más ilyesmi gyógymozgás hely lehet természet hely lehetne neked az ismerkedésre.
2018. nov. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!