Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Veletek is ez a helyzet? Több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek is ez a helyzet? Több kapcsolatotok volt már, sok emberrel ismerkedtetek, de mégse voltatok még soha szerelmesek?

Figyelt kérdés
Akik voltak már szerelmesek, azoktól meg azt kérdezném, hogy hogyan csináltátok??
2014. jan. 13. 03:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Nálam a szerelem érzése az csak úgy jött magától.

Ismerkedtünk,randizgattunk.Aztán egyszer csak azt éreztem,szerelmes lettem.

2014. jan. 13. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt sok kapcsolatom de mindig szerelmes voltam. Legutoljára annyira, hogy majdnem belehaltam. Azt akkor se felejteném el szerintem ha 100x újraszületnék.


Most lehet, hogy megint az vagyok, nem tudom. Egy ilyen után már nehéz megmondani. De inkább most "csak" nagyon-nagyon szeretek egy lányt. A szerelem szerintem csak akkor tud igazán kibontakozni ha a másik fél ad valami visszacsatolást. Bókok, kedves gesztusok, mosoly, stb.. aztán később kölcsönössé válik, őszinteség, gyengédség és amikor végtelenül tudtok bízni egymásban.. na akkor kb. ott a csúcs. De amilyen magasra repíthet, olyan nagyot lehet esni.


Pont emiatt nem tudom már mitévő legyek. Rohadt nagyot estem és széttörött a lelkem. Már csak benne bízom... valamennyire. Ő az egyetlen lány akivel személyesen tartom a kapcsolatot. Benne még bízom.


Soha nem is tudtam volna elképzelni úgy kapcsolatot, hogy ne szeressek valakit. A barátaimat is szeretem. A szüleim, a testvérem, stb.. ha egy lány jön az életembe és a barátom lesz, megszeretjük egymást és elmélyül a kapcsolat, talán azt lehet szerelemnek nevezni. De nem tudom.. ezt nem nagyon lehet szavakkal leírni :)


24/F

2014. jan. 13. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nem tudom eldönteni mikor vagyok az és mikor nem mert szeretni mindig szeretem a párom. De az ugyebár nem azonos a szerelemmel. Igazán örülten szerelmes szerintem még én sem voltam és bizonyára nem is leszek mert a feltételek élethelyzet nem teszik lehetővé. 25/L
2014. jan. 13. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Velem is a fönt említett dolog van. A kölcsönös szerelem sose jön össze. :/
2014. jan. 13. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálam nem ez a helyzet. :) Egy kapcsolatom volt eddig, nem sok emberrel ismerkedtem, és egyszer nagyon szerelmes voltam. Volt egy szimpatikus lány, akivel jól el tudtam beszélgetni (ez nálam nagyon ritka), de nem gondoltam vele párkapcsolatra... egy darabig. Egyre csak jöttek ezek a gondolatok, amiket próbáltam elhessegetni, mert nem akartam az alakuló barátságot elrontani, de egy idő után már teljesen átvették felettem az irányítást és végül 3 éven át változatlan szerelemmel szerettem.
2014. jan. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!