Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan engedjem el ha nem is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan engedjem el ha nem is akarom igazán elengedni?

Figyelt kérdés
Bonyolultnak hangzik, de őszintén nem tudom mit érzek. Az első szakításnál mindkettőnk hibája volt, aztán adtunk neki még egy esélyt. Én mindenben megpróbáltam megváltozni amit ő kért, úgy érzem mindent megtettem érte. Ő nem foglalkozott azzal én mit érzek, engem mi bánt, tudta hogy ha nem változtat és akármit csinál is vele maradok mert annyira szeretem. Magam elé helyeztem őt. Végül szakítás lett újra, de nagyon kikészültem. Tudom, hogy megfogja bánni, a saját családja, haverjai, mindenki ezt mondja, hogy befogja ismerni mennyi mindent megtettem érte, mennyire szerettem és megbánja. Mégis tudom, hogy ha ez így is lesz nem kéne erőltetnem. Elkéne addigra felejtenem. De a szívem visszahūz hozzá, mélyen legbelül reménykedek, hogy újra megkeres. Hogy most bizonyít, hogy megbán mindent... nem tudom mit tehetnék már:(

2020. dec. 31. 09:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy meg fog keresni, de bizonyítani nem fog. Esetleg ideig - óráig tenni a szépet. Az exemmel már vagy 3x szakítottunk, mindig visszafogadtam. Legutóbbi szakítás egy új csaj miatt volt. Most vele van, de azóta is keresett engem, bár semmi hátsószándékra utaló jellel, csak érdeklődött felőlem. Ezekután tiltottam mindenhol, mert véleményem szerint az újdonsült szerelmével kellene foglalkoznia. + biztos vagyok benne, hogy azért nem kopott le rólam, hogy még véletlenül se tudjam elfelejteni őt. Önző emberek az ilyenek. A legjobb, ha te is letiltod mindenhol. Ha annyira meg akar keresni, meg fog találni máshogy, hidd el. Én is biztos vagyok benne, hogy az én életemben is elő fog még bukkanni, hisz eddig sem tudtunk megszabadulni egymástól sosem. De sokkal könnyebb, hogy nem látom, nem nézegetem a beszélgetést, nem várom, hogy írjon. Így, ha fel is bukkan majd, nagy a valószínűsége, hogy addigra megerősödök és kisujjból elküldöm melegebb éghajlatra.

Légy erős te is!

2020. dec. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Kapcsolathoz két ember kell, többször megpróbáltátok, párod nem az az ember, akivel boldog kapcsolatban lehetsz.

Mit tegyél? Amit jónak látsz, ha szeretnél tovább szenvedni, vágyakozni olyan férfi után aki nem fektet energiát a kapcsolatba, te döntésed, az évek viszont mennek és egyre kevesebb esélyed lesz normális párt találni. Hogyha görcsösen ragaszkodsz valamihez amire nincs esély, nem tudod feldolgozni a történteket, keress fel egy pszichológust, biztosan segíteni tud.

2020. dec. 31. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

A szakítás után volt egy kiborulásom pontosabban pár napja, kórházba kerültem, akkor beszélgettem egy pszichiáterrel illetve írt fel gyógyszert. Azzal a feltétellel engedtek ki hogy megkeresek egy másik pszichiátert szóval ezt mindenképp muszáj leszek.

De sajnos a szívem még húz hozzá, mert akármit is tett tudom, hogy szeretett/ szeret.. illetve a szépre emlékszem és bízok benne, hogy észbe kap. Úgy érzem soha senki nem lesz majd ennyire tökéletes már nekem...

2020. dec. 31. 11:19
 4/11 anonim ***** válasza:
Tökéletes számodra, ha többször kidobnak, nem fektetnek energiát a kapcsolatba és nem téged akarnak?
2020. dec. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mindenki azt hiszi, hogy az exe majd megbánja, de a valóságban ez nagyon ritka. Neki is van egy nézőpontja, egy sztorija ahogy megélte a dolgokat. Neki nem húz vissza a szíve, nem is akart megtartani, mégis miért bánná meg?
2020. dec. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Azért bánná meg, mert eddig akármit tett, mindig megbánta :) Innen tudom, hogy meg is fogja. Amikor szakított akkor is mindig csak pár napig bírta, megkeresett, hogy tudja hogy senki nem fogja úgy szeretni mint én és hiányzom neki. Amíg külön voltunk (1 hónap kb csak közbe folyamatosan megkeresett) addig is megpróbálta egy másik lánnyal, majd 2 nap után dobta azt a lányt mert hogy “nem találta meg benne azt amit bennem”. Egoistán hangzik, de elsőre tudom, hogy én is basztam el dolgokat, viszont most teljes mértékben az ő hibája volt, túlságosan egyértelműnek vette, hogy vagyok neki és mindent elnézek és nem tett semmit azért, hogy jobb legyen a kapcsolat. Mert tudta, hogy ha nem lesz jobb is vele maradok. És most ezen változtatnék, ha esélyt adnék neki csak úgy hogy előtte bizonyít...

Annak aki azt mondta mindenki azt hiszi, hogy az exe megbánja... érdekes, nekem eddig meg is bánta az összes🤣 Van akivel két éve vége de azóta is bánja és havonta írogat:)

2020. dec. 31. 12:47
 7/11 A kérdező kommentje:
És szerintem erre a legjobban az a magyarázat, hogy akkor veszed észre mennyire szerettél valakit és mennyire hiányzik, jó volt vele, mikor már nincsen:)
2020. dec. 31. 12:48
 8/11 anonim ***** válasza:

Havonta irogat? Igen, ha épp dughatnékja van. Ne legyél már ennyire naív.


A barátod olyan szinten nem volt elkeseredve már az első szakításnál sem, hogy egyből máshoz ment kefélni. Le merném fogadni, hogy a csaj dobta őt. Valószínű épp most is mással vigasztalja magát, aztán ha megint koppan te tárt karokkal fogadod. Már ha egyaltalán vissza akar menni egy pszichiátriai problémákkal küszködő gyógyszerezett nőhöz.

2020. dec. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Jaj szerintem te valamit félrértettél :D az a volt exem, nem a mostani aki a havonta írogat. Illetve az eddigi összes exem keresett már meg ahol ők szakítottak azzal, hogy megbánták :)


És igen, nyilván egyből rohant máshoz de nem, nem a csaj dobta ugyanis láttam az üzenetet amiben a volt barátom leírja neki hogy nem tud engem elfelejteni így ezt inkább hagyják. Azzal pedig nem értem mi baj ha lelki problémáim vannak és segítséget kapok rá, legalább nem folytom magamba :) De mindegy igazából, én biztos vagyok benne, hogy megfog keresni, nevezzük női megérzésnek, a kérdés nem is erről szólt.

2020. dec. 31. 13:18
 10/11 A kérdező kommentje:
De az első két válaszolónak köszönöm az értelmes választ:)
2020. dec. 31. 13:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!