Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan engedjem el ha nem is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan engedjem el ha nem is akarom igazán elengedni?

Figyelt kérdés
Bonyolultnak hangzik, de őszintén nem tudom mit érzek. Az első szakításnál mindkettőnk hibája volt, aztán adtunk neki még egy esélyt. Én mindenben megpróbáltam megváltozni amit ő kért, úgy érzem mindent megtettem érte. Ő nem foglalkozott azzal én mit érzek, engem mi bánt, tudta hogy ha nem változtat és akármit csinál is vele maradok mert annyira szeretem. Magam elé helyeztem őt. Végül szakítás lett újra, de nagyon kikészültem. Tudom, hogy megfogja bánni, a saját családja, haverjai, mindenki ezt mondja, hogy befogja ismerni mennyi mindent megtettem érte, mennyire szerettem és megbánja. Mégis tudom, hogy ha ez így is lesz nem kéne erőltetnem. Elkéne addigra felejtenem. De a szívem visszahūz hozzá, mélyen legbelül reménykedek, hogy újra megkeres. Hogy most bizonyít, hogy megbán mindent... nem tudom mit tehetnék már:(

2020. dec. 31. 09:53
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szia, 1 év eltelt kiváncsi vagyok hogy állsz?! Mi történt azóta veled?
2021. dec. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!