Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért volt jo ez neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért volt jo ez neki?

Figyelt kérdés
Meg ismertem egy pasit aki tőlem 90km-re lakik, busszal 2ora út. Tőlem 8évvel idősebb, és okos vicces van humora laza, és külsőleg is az esetem. Meg fogta az utcán a kezem mikor sétáltunk, és a találkozóra virágot hozott nekem és csokit. És azzal jött hogy szeretne velem össze jönni mert be jön neki a stilusom és meg tudom nevetetni és jol érzi magát velem és jobban bír, mint szeretné. És amikor meg szerettem őt azzal jött 2honapja dobta az exe őt, és még nincs túl rajta és még mindig szeretti és így hadjuk egymást békén mert nem tudja mit akar. Amíg nem szerettem meg addig meg kellettem neki mert ő igy úgy bírt engem. És most ez az egész rosszul esik nekem mondjuk túl szépnek is találtam hogy ez igaz legyen mert ő jobb parti nálam szerintem.

#csalódás#szerelem#kapcsolatok#emberek#vélemény
2020. dec. 31. 14:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg csak az egoját növelte veled, hogy magának is bizonyítsa még kapós. Egy kis sebnyalogatásnak jó voltál. Ez ennyi volt el kell engedni.
2020. dec. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csak ez elég önző viselkedés szerintem mert neki jót tett, de nekem meg nyilván rosszat.
2020. dec. 31. 16:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Aki ilyen, azt nem érdekli, hogy neked rosszul esik vagy fáj. Nem érdeklik az érzéseid, csak az, hogy neki épp mi a jó.
2020. dec. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!