Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy tudjak úgy túllépni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudjak úgy túllépni a szakításon, ha a másik azt mondta: Nem vagy nekem elég jó, nem felelsz meg az elvárásaimnak. Hogy lehet így túllépni, hogy leszaroznak?

Figyelt kérdés
Eddig azt gondoltam nincs velem semmi gond, tanult vagyok, intelligens, szépnek is mondható, humoros. De ez most teljesen taccsra tett, hogy valaki olyan indokkal szakít, hogy "nem vagy nekem elég jó", "nem felelsz meg az általam felállított elvárásoknak"

2021. jan. 4. 09:07
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Minden szakításnál erről van szó. Ha megfelelne az ember, mnyilván nem szakítanának vele.
2021. jan. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyeneket általában önbizalomhiányos emberek mondanak. De akkor legyen, nem vagy neki elég jó, majd jó leszel valaki másnak. Ne hagyd, hogy egy ilyen sértett mondat taccsra tegye az önbecsülésed. Gondolj arra, hogy miért tartod magad jónak, másoktól milyen pozitív visszajelzéseket kaptál. Egy szakítás utáni megbántott picsogás semmit nem jelent.
2021. jan. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Attól még hogy valakiknek nem vagy elég jó, attól te nem leszel kevesebb. Életemen át cipeltem ezt a félelmet, és tavaly ilyenkor mondott nekem ilyet egy pasi, az kellett hozzá, hogy rájöjjek, attól még hogy valakinek, akár 1000 embernek kevés vagyok, attól még önmagamban nem leszek az. Én, én vagyok, minden hibámmal és erényemmel, egy teljes ember. Sok időt töltöttem egyedül, a magam társaságával (tavaszi karantén), és rájöttem hogy jófej vagyok. Én legalábbis bírom magam. Baj is lenne, ha olyan ember lennék akit én nem kedvelek.

Szánj időt arra, hogy megismerd magad, nem kellenek hozzá külső visszajelzések. Attól még hogy te nem bírsz egy embert, ő sem lesz kevesebb.

És az, hogy te a szívedet adtad, ő meg (valszeg félelemből) elutasította, neked erényed, neki a gyengesége. Az hogy bántani akar is ezt igazolja.

Legyél a szeretteiddel, de legyél egyedül is. Mert csak így tudod meglátni a nézőpontok nélküli önmagadat. Ami valakinek kevés, valakinek túl sok, de az csak az ő nézőpontjuk.

2021. jan. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy neki nem voltál megfelelő, de ettől se jobb, se rosszabb ember nem lettél. Még mindig ugyanaz vagy, aki előtte. Akinek vannak hibái és erényei és egy nap ezt majd felismeri valaki és akkor ő majd meg fog téged becsülni. Szóval ne keseregj sokat! Ez őt minősíti, nem téged. Ilyet ugyanis sosem mondunk senkinek.

Ez a megfelelés amúgy nem egy szint, amit meg kell ütni, hanem egy szubjektív vélemény. X embernek meg bőven meg tudod haladni, vagy legalábbis számára ideális leszel. :)

2021. jan. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ilyet az mond, aki sértett nyomorult, ès azt akarja, hogy te is az legyél.

Ne szegje kedved, hogy egy ilyen sz*rdarab szakított veled. Az én szememben, aki rosszul érzi magát, ès nem megoldani próbàlja, hanem a másikba még belerúg, hogy ő is legyen rosszul, ráadásul még a pàrja is volt egykor, az egy sz*rdarab. A rosszindulatra nincs mentség.

Nem lettél te ettől se csúnyàbb, se rosszabb, csak megszabadultàl egy kolonctól.

Aki ilyet mond, azzal sosem volt jövőd.

Ne add meg az örömöt neki, hogy elérje a célját.

Én régen ismerkedéskor, mikor ezzel akarták letörni a szarvam, tudod, mit mondtam rá?

Köszönöm a vélemènyt, ezt is tudjuk most màr.

Érezhetően nem billentett ki, amit mondott, tehát nem ért vele célt. Az ilyeneknek ez a haláluk, hogyha közönyösen viselkedsz, mert az derül ki számukra, hogy a szemedben még ennyit sem érnek, hogy vitázz velük.

2021. jan. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!