Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Másik lányt választott, akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másik lányt választott, akit maximálisan felvállal, míg engem bújtatott. Ezt most hogy dolgozzam fel?

Figyelt kérdés
Fél évig ismerkedtünk, nagyon jól alakult minden. Ezidő alatt sajnos csak 2 havonta tudtunk találkozni. Amikor már minden sínen volt elkezdett furcsán viselkedni, majd azt mondta nem áll készen egy kapcsolatra. 1 hónappal később újra beszéltünk és én megkérdeztem megpróbáljuk-e újra, mert én nagyon hittem benne, tényleg tökéletesnek láttam. Azt mondta nem, és hogy már van valakije. Azt mondta nincs velem semmi baj, csak nem érez irántam semmit. Én ezt nem értem, végig hazudott nekem? Az új lányt már be is mutatta otthon, amikor én voltam nála, akkor meg szinte bújkálnom kellett.. Gondolom már akkor ismerkedett ezzel a lánnyal, amikor még velem volt. Hogy lehet ezt feldolgozni a legkönnyebben? Valaki írna valami megnyugtatót? Nagyon kivagyok

2021. jan. 7. 13:55
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

#10

Őszintén még nem, egyenlőre még nehezen engedem el azt a gondolkodást, hogy a lány biztos jobb nálam. Pedig tudom, hogy nem, csak valahogy nehéz elhinni

2021. jan. 7. 15:30
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Így részletek ismerete nélkül nem lehet pontosan megmondani mi az oka valójában, csak tippelni lehet.


Mi is rengeteget ismerkedtünk, odáig volt értem (látszólag),

Erre ő is elkezdett furcsán viselkedni, sőt kb.: 3 hétig teljesen felszívódott...

Itt nekem azt mondta az illető hogy ilyen-olyan problémái vannak, elfoglalt, stb...


Majd a FB oldalát böngészve, és az időpontokat nézve kikövetkeztettem, a fotókat amiket feltöltött abból is, ebből összeállt a kép, hogy a 2-3 hét alatt, nem beteg volt, nem ez volt még az (mindenféle hazugság amit összehordott) hanem bizony randija volt! Összejött valakivel ez idő közben! Méghozzá egy olyan nővel aki minden tekintetben "rosszabb" mint én, és ez nagyon nagyon fájt nekem!

Ha időközben talált volna egy "jobb" nőt mint én, talán nem fájna annyira... De nem.

Egy bányarém prosti volt.

És nagyon megalázva éreztem magam. De már próbálom magam megnyugtatni azzal hogy kell a jó - nem, kell a rossz? Igen!

Ez az ő döntése volt. Remélem azért semmilyen nemi betegséget nem kapott el :-D

Szóval nem mindig Magadban kell keresni a hibát! Ez a pasi is full hülyének nézett végig engem.

Mielőtt még magadat okolnád, (én is így kezdtem hogy kerestem hol a hiba, mit rontottam el) rájöttem semmit. Ez egy ilyen ember és kész.

Az valamiért bizonyára egyszerűbb volt.


És sokan vannak akik nem akarnak tartós párkapcsolatot, csak nem merik mondani szemtől szemben.


Egy prosti szerű nővel, valószínűleg azt csinál amit akar. Együtt vannak 2-3 hétig pár napig aztán onnan simán lelép minden gond nélkül.

De például egy "értelmes" nővel azért nem lehet párkapcsolat címszó alatt alkalmi szex kapcsolatot kialakítani!


De a leírtak alapján szerintem nem lesznek sokáig együtt úgysem, a te esetedben...


Azzal is szórakozni fog, akivel most van hidd el, előbb utóbb.

2021. jan. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Én fordított helyzetben voltam. A nő rejtegetett engem, aztán jött a "nem állok készen" duma, majd kiderült, hogy amíg csak barátok voltunk, mással eljárkált ide-oda...

Amikor megtudtam, hogy kivel kezdett, megnyugodtam, hogy nem én voltam rossz és/vagy kevés neki. Ez adott erőt, illetve az, hogy ő - mármint a nő - ilyen, nem lehet vele mit kezdeni, így fog megöregedni. Bár egy picit megkésve ismertem fel a helyzetet, még így is rengeteg későbbi csalódástól óvtam meg magam.

Slusszpoén: állítólag azóta sincs senkije a "hölgynek"... :)

2021. jan. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!