Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Én szakítottam de gyomoridegem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én szakítottam de gyomoridegem van a tudattol, hogy mással van?

Figyelt kérdés

Sajnos hülye voltam.(26eves vagyok)

Szakítottam a világ legcsodálatosabb nöjével.

Az exem miatt...azt hittem az exem szeretem(6evet voltunk együtt ) a sok régi közös emléket szerettem rájöttem, nem az exem már..de miatta szakítottam a "jelenlegi" parommal


A legutobbi párom tényleg egy angyal. És szerelmes belém mai napig a legjobb barátnője elmondása alapján..idő kellett..és rájöttem menetközben nekem ő a békén. Mellette nyugodt volt a lelkemet. Csak hülye voltam.

1honapja összejött egy sracal.

De nem szereti anyukájának illetve barátnőjének is mondta, hogy engem szeret mai napig.

Ez nem is lényeges szívem szerint vele lennék..csak nincs bőr a pofamon bevallani neki, hogy az exem miatt dobtam ki...és utólag jöttem rá, hogy igazából őt szeretem...és most esz az idegen, hogy másal van...amikor tudom, jól,hogy csak azért...hogy ne kattogjon rajtam..szerintetek elé merjek állni..és elmondani neki, hogy igen. Exemmel összejöttem miután szakítottam veled. De rájöttem életem legnagyobb hibáját követtem el...vagy hagyjam már az egészet..hisz magamnak köszönhetem, hogy boldogtalan vagyok?



2021. jan. 8. 03:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
63%
mibajod? hanyadszorra teszed fe ugyanazt a kerdest?
2021. jan. 8. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
??? . Most regisztráltam..első kérdésem..
2021. jan. 8. 03:31
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
akkor meg mondd el neki, minel hamarabb. mit veszithetsz?
2021. jan. 8. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi ideig gyászoltad az exed, amég összejöttél a másik lánnyal? Az exeddel miért lett vége?

Az új lánnyal mióta vagytok külön? Mennyi ideje vagy újra az exeddel? Miért vagy biztos benne, hogy ő erről nem tud?

2021. jan. 8. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

2evig gyászoltam az exem.kb

Megismertem az új lányt..kb két hét után kezdett eltűnni a gondolataim közül az exem...sőt már mondhatni kezdtem szerelmes lenni ...minden jó volt.csak felbukkant az exem és a régi emlékek mindent tönkre tették.

2 hónapja vagyunk külön.

Exemmel szakítás után kibékültem.

Barátnője elmondása alapján..nem tud erről az egészről O nem mondta el neki, hogy ne okozzon fájdalmat.

A barátnője régi ismerősom. Ettől eltekintve lehet ,hogy kamuznak nekem nem tudom.de azt tudom..hogy szeretem rájöttem...és nem tudok a szemébe nézni....ezek után sajnos..főleg ha tényleg annyira szeret..és nem tudja..tőlem tudná meg...szegény ha annyira szeret amennyire mondja a barátnője osszeroppanna....és nem szeretném..,hogy azért szenvedjen mert én nem voltam biztos abba ,hogy szeret..

2021. jan. 8. 03:58
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Az elmúlt napok ezzel kapcsolatos kérdéseihez kísértetiesen hasonlít.

Szerintem ha pszichológussal beszélgetsz erről (aki pl. kiemeli hogy párkapcsolati problémákkal lehet hozzá fordulni), az lenne a legjobb.

2021. jan. 8. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Tehát kb. 2 hétig voltál együtt az új lánnyal?!
2021. jan. 8. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Nemrég történt velem is hasonló eset, úgyhogy tapasztalatból tudok beszélni.

A volt páromat 1 év után kidobta a csaj egy másik pasi miatt, ő fél évig gyászolta a lányt, rá fél évre ismerkedtünk meg. Mondhatni tökéletes kapcsolatunk volt másfél évig, aligha voltak problémák köztünk, mindenki álompárnak gondolt minket, majd egyszercsak közölte, hogy nem tudja mit érez, mit akar, most egyedül kell lennie. Ennek már egy hónapja. 2 hétig reménykedtem, hogy visszajön, majd megtudtam, hogy azért hagyott el, mert az exe szingli lett és nem tudta még elengedni őt. Az iránta érzett szeretetem egy pillanat alatt formálódott undorrá, a neve hallatán is elkapott a hányinger. Így rá 2 hétre már nem, semleges számomra, viszont sosem tudnék újra bízni benne, pedig vele képzeltem el az egész életemet. Az egészben nem az fáj a legjobban, hogy vége lett, hanem hogy másfél évet hazugságra épített fel és úgy érzem felesleges időpazarlás volt.

Úgy gondolom, hogy ha be is vallanál mindent a lánynak és ő megbocsátana, akkor sem lehetne ebből már jó kapcsolat, mert a tüske mindig ott lesz benne. Rettegne, hogy újra megteszed majd, ilyenkor fordul elő a gyakori féltékenykedés és beláthatod, jogosan. Bizalom nélkül pedig felesleges és lehetetlen kapcsolatot építeni.

2021. jan. 8. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
nem vagy te szerelmes belé... az idő igazolja!
2021. jan. 8. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Dobod az exedet, aztán odaállsz a lány elé és megmondod neki, hogy ezt azért tetted, mert rájöttél, amire rájöttél. És vállalod, hogy esetleg 2 szék közül a padlóra ülsz. Ez csak így hiteles. Aztán majd dönt ez a lány,a hogy dönt, azt nem tudjuk előre.
2021. jan. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!