Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy egy pasit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy pasit ha észre veszem már remeg minden, és rendesen gyomoridegem van?

Figyelt kérdés
Nem rossz csávó, de nem kifejezetten az esetem, és teljesen más mint én. És Kb. észre sem veszi hogy élek szerintem.
2020. dec. 23. 15:32
 1/4 anonim ***** válasza:
57%
Tipikus tini reakció! Ezt váltja ki a pasas is, meg az is, hogy a gyerekes problémád rossz topicba írtad ki.
2020. dec. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
35%

3.-nak.


Nem igaz. Erre felnőtt nők is képesek. Ilyenkor hagyják el a családjukat egy senkiért.

2020. dec. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
95%
4: ne keverd a 18 feletti életkort a felnőttséggel (de még a 30 felettit sem)
2020. dec. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha belőlem egy illető ilyen reakciót vált ki, a hátam közepére sem kívánom, és menekülnék tőle. Semmiképpen sem a vonzalom okozza.
2020. dec. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!