Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Úgy váltunk el, hogy azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy váltunk el, hogy azt mondta reméli találok még olyat, amilyen ő, mert nagyon kevesen vannak. Mire jó még a sértegetés?

Figyelt kérdés

4 hónapig voltunk együtt. Szakítottam vele, és most mindent a fejemhez vágott. Hogy én neki csak az elején tetszettem. Kérdem akkor miért voltál velem ha nem jövök be? Hogy hátha megváltozok, az volt a válasza.

Meg mondta hogy tanuljak ebből a kapcsolatból, hogy a másikba mit ne szúrjak el, meg kb azt mondta hogy ilyen fiút mint ő nem fogok mégegyszer találni, meg én gondolkozzak el az életemen, mert nincs semmi kilátásom, meg hogy változzak és ne csesszem el mások életét.

Miért kell a sértegetés? Én szépen próbáltam lezárni, erre jött a támadás, az agresszív beszólogatás. Minek/kinek jó ez hogy nem lehet normális módon, felnőttként viselkedni?

26N


2021. jan. 8. 09:16
 1/9 anonim ***** válasza:
94%

"kb azt mondta hogy ilyen fiút mint ő nem fogok mégegyszer találni"


Ilyenkor kell azt válaszolni, hogy:

"Ki mondta, hogy olyat akarok keresni?"

2021. jan. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Nyilván bántotta a szakítás, ezt nem mindenki kezeli jól. Ennyi, ez csakis az egóról szól, semmi másról.
2021. jan. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
+1, ennél különbet 100 másikat találsz, aki nem kezd el mocskolódni. Ezzel megmutatta az igazi személyiségét, ami egy rakás szarral egyenértékű.
2021. jan. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Megsértetted (akaratlanul is), visszasértett. Gyerekes viselkedés, de ez van. Engedd el, lapozz, élj tovább.
2021. jan. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
23%
Volt nekem is dolgom ilyenekkel, egy idő után megelégeltem, és úgy ütöttem már vissza, hogy még az öngyilkosságon is elgondolkodott némelyik.
2021. jan. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ó ez elég gyakori. Most is kontrollt akar feletted meg hogy bűntudatod, kisebbségi érzésed legyen. De ez mind csak az ő fejében van, nem kell vele foglalkozni, saját magát minősíti.
2021. jan. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Előttem már leírták a válaszadók: bántotta a szakítás, így próbál téged elnyomni, és megmutatni, hogy ő az "erősebb".


Engem az exem megcsalt, ezért szakítottam vele. Utána én is ilyeneket kaptam, hogy nem fogok találni hozzá hasonlót, meg ilyen lelki kapcsolat csak egyszer van az életben....aha, a nagy lópikulát.


Ne foglalkozz vele, zárd ki teljesen. Ami nem működik, nem működik.

2021. jan. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha én szakitanék, akkor baromira nem érdekelne a másik mit mond. Egyébként meg, ha pont ezt mondaná, akkor megnyugodnék, hogy jól döntöttem:)
2021. jan. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Örülj neki, hogy csak 4 hónapot vesztegettél el egy ilyen emberre.

Nem éri meg, hidd el, aki bosszúból még jól megbánt - mert egója az egekben - az egy szr alak és egy másodpercig ne érdekeljen többé.


Ennél sokkal jobb férfiakat találhatsz, akik értelmesek, nem kivagyi majmok.

2021. jan. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!