Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom szülei erősen rágalmaz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom szülei erősen rágalmaztak a páromnak, mert haza jött velem mikor beteg lettem. Mit lehet ilyen szülőkkel kezdeni? (Hosszú)

Figyelt kérdés

Távkapcsolatban élek a párommal, aki a világ leg rendesebb férfia. A szülei nagyon régimódiak, azt sem engedték meg, hogy tegezzem őket. Mikor náluk voltam tesztelés alatt voltam, hogy mennyire takarítok, segítek nekik. Mikor ruhát mosott az anyós és kérte a párom, hogy hagy tegyem be pár cuccomat inkább el indította a gépet gyorsan. Elvárta, hogy kB mindenről tudjam, hogy hogyan működik és ő hogyan szokta. Mivel nem ismertem azt a mosógépet kézzel mostam ki a bugyijaimat, mert egyszer se kérdezte meg, hogy van e szennyes ruhám.


A párom 28 éves és mikor egy hete voltam ott náluk mondtam, hogy jöjjünk fel hozzánk egy nappal korábban. A párom annyira rettegett tőlük, hogy konkrétan remegett, hogy szólnia kell nekik. Az anyja úgy le baxott minket, mint két 16 évest, hogy mit képzelünk. Másnap fájt a torkom és kiderült, hogy mandula gyulladásom van. Ők kirándulást tervezték, de nem mentünk velük ez miatt és már ez sem tetszett nekik. Később mivel nem akartam, hogy be lázasodjak náluk haza akartam jönni. A párom rettegett tőlük és nem mert el jönni velem. Majdnem szakítottunk, végül mégis el jött velem.


Tegnap ment haza és olyanokat állítottak rólam a szülei, hogy mivel most nincs munkám csak a pénze kell és hogy fel akarom magam csináltatni, hogy ne kelljen dolgozni. Hiába mutatta nekik, hogy én vettem az óvszert és el kezdtem gyógyszert is szedni. Azt mondták, hogyan tudja ellenőrizni, hogy tényleg be szedem. Meg valami meghallott fél mondatot fordítottak ellenem, hogy na megint mit találsz ki takarításra vagy valami ilyesmit. Én nem emlékszem ilyenre. Teljesen meg utáltak csak azért, mert beteg voltam és egy nappal hamarabb jött velem el a párom. Nem engedelmeskedett nekik és most én vagyok a világ kurvája. A párom harcol értem és azt mondta, hogy inkább munkás szállásra megy és mostantól ő jön hozzám, amíg össze nem költözünk. Plusz, hogy a szülei betegek és úgy kezelik, mint egy gyereket és csicskának nézik. Mit lehet ilyen szülőkkel kezdeni? Le higgadnak idővel? Nem szeretném el veszíteni a páromat miattuk. Én tényleg pukkedliztam és takarítottam folyton, hogy meg kedveljen ék. És most nagyon rosszul esik, hogy mert nem az lett amit ők mondanak képesek ilyeneket állítani rólam.



2020. aug. 23. 08:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
91%

Ne foglalkozz velük. Láthatóan a srác szeret téged,kitart melletted ez számítson. Lefog válni, de ez nem 1-2 nap lesz.

Egy dolgod van, hogy a sráccal többet törődj,mint egyébként mással tennd, mert látható, hogy sokkal érzékenyebb mint az átlag férfi-nem azt mondom hogy gyengébb, de lelkis, érzékenyebb.

2020. aug. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
82%
tenned
2020. aug. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
91%
Te jó ég, micsoda szülők, mondom ezt 46 évesen. Kerüld az anyóst amennyire csak lehet. Ártalmas, és kártékony. Szerintem tök normálisan állsz a dolgokhoz, ne törd magad hogy ezeknek megfelelj, nem érdemlik meg. A párod szeret, és ez a legfontosabb.
2020. aug. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
93%

Nekem orbitális vészjelzés lenne, hogy 28 évesen ilyen szülőkkel él, és még nem menekült el. Az egy dolog, hogy fenyegetőzik, az egy másik, hogy mit tesz.

Egyet gondolj végig: akarsz te egy ilyen pokoli anyóst magadnak? Mert ha kitartasz a pasid mellett, akkor megkapod.

Gondolom, nem te leszel az első lány, akit elmarnak a fiuk mellől.

2020. aug. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát ne haragudj, de én menekülnék ettől a pasitól meg az egész családtól. Az még nem feltétlen baj, hogy "teszteltek", ahogy te fogalmaztál, hallottam már ilyenről. De hogy a pasi magyarázkodik az anyjának, hogy bizony te vetted az óvszert, wtf? Mi a szar köze van ehhez a kedves mamának? Nekem ez az egész nagyon beteg.. Hiába szeret téged, szerintem nagyon gáz, hogy ennyire engedi beleszólni az anyját az életébe ahelyett, hogy leállítaná.

Pukedlizni meg a szolga szokott, ha valóban ennyire meghunyászkodtál, akkor nem is csoda, ha anyós feljogosítva érzi magát ilyenekre.

2020. aug. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
5ös vagyok elolvastam újra. Nem csoda, hogy gyerekként kezelik a párodat, ha ő nem mer szólni a szüleinek, hogy egy nappal korábban elutazik. Felnőtt ember ilyen miatt nem retteg. Mint ahogy felnőtt ember szól, hogy " mama, kértük, hogy Mari szennyesét is dobja be a mosógépbe, miért indította el anélkül?" Nem pedig kussol és elnézi, hogy a barátnője kézzel mosson... Ahelyett, hogy megkérdezné az anyját, hogy hogy működik a mosógép - amit mondjuk 28 évesen illene azért tudni.
2020. aug. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nagyon szeretem őt és nem bírnám el hagyni. Ő egy nagyon érzékeny lélek és nem szeret veszekedni, de azt mondta, hogy ha kell, akkor soha többet nem beszél velük. Tudom, hogy menekült volna, de egyedül nem mert. Én mondtam neki, hogy ha már ekkora k. vagyok, akkor készüljenek fel, hogy az unokájukat csak képen fogják látni, ha eljutunk odáig, plusz hozzánk nem fognak jönni. Azt mondta ez jogos. Szeret engem nagyon és szeretnék neki adni egy esélyt. Olyan az anyja, mint egy szörnyű tanárnő, aki puszta szavakkal képes bele mászni más lelkébe és padlóra küldeni. Itt tényleg arról van szó szerintem, hogy el vesztették az irányítást és tőlem akarnak megszabadulni, hogy vissza kapják. Egy mázlijuk van, hogy én nem voltam ott, mikor ilyeneket mondtak rólam, mert én ezek után nem fogok finomkodni, de jóba akartam velük lenni, ezért pukkedliztam.
2020. aug. 23. 10:25
 8/20 anonim ***** válasza:
93%

Ez most vicc?Megmutattátok az óvszert és a tablettákat?

Hagyjátok ott az öregeket a fenébe!Majd néhány év múlva felhívjátok őket,hogy mi a helyzet.Ha akkor sem változott semmi,akkor megint néhány év.

Addigra a vén banya lehet már könyörögni fog!

2020. aug. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Ő mutatta meg az óvszert. Mikor haza ment tőlem. Azért, mert meg akarta mutatni nekik, hogy tévednek, de én már akkor el voltam ásva a szemükben. Én nem lehetek más, csak aminek ők tartanak.
2020. aug. 23. 14:34
 10/20 anonim ***** válasza:

Üdv a klubban :( Az én párom szülei is ilyen leírhatatlanul elviselhetetlenül undormányok voltak eleinte. Félelmetesek, betegek.

Szegény párod. Viszont mi szép lassan megoldottuk, mert az én szüleim se egy matyóhímzések, együtt küzdöttünk, és így kitaláltuk a stratégiákat hogyan lehet velük bánni. Nagyon kiidegelő helyzetek, ismerjétek ki őket minél jobban, akkor lehet tudni hogy lehet őket kezelni, pl nálunk néha egész rendesek már. Az a jó hogy teljesen más rossz tulajdonságai vannak az én szüleimnek, meg a párom szüleinek, és így néha már felüdülés a másik család másfajta rossz tulajdonságaival szembesülni, mondván hogy akkor már inkább az. (És így meg lehet találni a jókat is.)

2020. aug. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!