Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van kiút ebből a szerelemből?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van kiút ebből a szerelemből?

Figyelt kérdés

Azt mondják, hogy egyszer majd talál jobbat az ember. Pedig nála műveltebb, olvasottabb, romantikusabb, stílusosabb FÉRFIT még hírből sem ismertem soha. Pedig kerestem, keresem is folyamatosan.


És hogy szeressek meg valakit, aki... önhibáján kívül kevesebbet tud hozzám tenni? Félek... hogy benne ragadok ebben a szerelemben. És nem lehetek már az Övé. Sírok.


2016. aug. 24. 14:27
 1/9 A kérdező kommentje:
8 hónapig voltunk együtt.
2016. aug. 24. 14:28
 2/9 A kérdező kommentje:
Tudjátok, olyan volt Ő, mint egy 90 éves, világlátott úriember egy huszonéves testébe ragadva. Mindent tudott, mindenhez értett, úgy tudott érinteni, mint... senki más a földön.
2016. aug. 24. 14:30
 3/9 anonim ***** válasza:
Miért szakítottatok?
2016. aug. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%

Ki volt ő... Benjamin Button?

"Úgy érintett,mint senki, mint senki más." Bele se merek gondolni, hogy mivel érinthetett úgy! No, és aranyanyám, miért lett vége?

2016. aug. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem volt belém szerelmes. Már az is könnyebb lenne, ha legalább beszélgetnénk, de dafke nem szól hozzám. Meghalnék érte, most is. Bármikor. Intim volt a kapcsolatunk, romantikus, NAGYON akart szeretni, de nem ment neki. Már más nővel van együtt. Csinosabb, kedvesebb, és konvencionálisabb, mint én. Sírok.
2016. aug. 24. 14:49
 6/9 A kérdező kommentje:
Zenész volt, körbejárta az egész világot. Rengeteg dolgot tanultam tőle.
2016. aug. 24. 14:50
 7/9 A kérdező kommentje:
Tovább akarok lépni, de már a gondolattól is rosszul vagyok, hogy nem fogok nála jobban szeretni senkit. Nem csak a kedvesem volt, hanem... a legjobb barátom is. Úgy hiányzik!
2016. aug. 24. 14:52
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát sajnos elég sz.ar a helyzet, erre csak azt tudom mondani, hogy az idő majd munkálkodik.
2016. aug. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő lett volna az igazi, még mindig együtt lennétek. Lépj túl és semmiféleképpen se zaklasd.
2016. aug. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!