Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Egy fájdalmas szakítás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fájdalmas szakítás után hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Szeretnék megint komoly kapcsolatot, de úgy érzem, még nem állok készen rá, nem tudnék most újra bízni, hinni benne egy friss szakítás után. Az egyéjszakázás nem az én műfajom, de közben meg igényelném, hogy legyen mellettem valaki,és a szex is hiányzik. Ti ilyen helyzetben mennyi idő után, és hogy léptetek tovább? Ami még rosszabb, hogy az exem már közben volt is más pasival, pasikkal. 30F
2021. jan. 15. 16:06
 1/3 anonim ***** válasza:
95%

Akkor adj időt magadnak.

Azért mert az exnek már van más, neked még nem kell.

Ha majd úgy érzed túl vagy rajta, és nyitott tudsz lenni egy másik felé, majd akkor ismerkedj.

2021. jan. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azt tanácsolom, amit a #2. válaszoló javasol.
2021. jan. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

en ugyanigy voltam. tobb mint egy eve szakitottak velem, par honap utan ereztem, hogy meg nem jott el az ido, de kell mas mellem. osszejottem egy sraccal, borzalmas volt a kapcsolatunk, nagyon sokat gondoltam az exemre a kapcsolat alatt, szakitottunk. utana kb. azonnal elkezdtem tinderezni, es ekkor jott a felismeres, hogy valoszinuleg kapcsolatfuggo vagyok, mert mindig akarok magam melle valakit. most 3 honapja szingli vagyok, es nem is tervezek randizni egy evig. nagyon max, ha a nagy o betoppan csak ugy magatol, de en keresgelni nem fogok.

nagyon nagyon nehez, vannak jobb es rosszabb napok, de probalom most ezt a helyzetet ugy felfogni, mint "randizas" onmagammal. :)

2021. jan. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!