Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítanátok emiatt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanátok emiatt?

Figyelt kérdés

Alapvetően eddig nagyon jól megvoltunk, csak úgy érzem nincs túl nagy szerepem az életében. Nem találkozunk túl gyakran, nem mutatott be a szüleinek, nem mondta hogy szeret stb..


De a legnagyobb probléma hogy nem azonosak a céljaink, és igaz a jövőben még nem szeretnék gyereket, de ő rendesen rosszul van a gyerek gondolatától is. Egyik hónapban kimaradt a menstruációm, és nagyon bepánikolt. Csak a saját érdekeit nézte, és az abortusz mellett volt egy esetleges terhesség esetén. Nem tudta volna felvállalni a gyereket, és szerintem magamra hagyna egy ilyen szituációban.


Ti hogy látjátok, érdemes egy ilyen kapcsolatba benne maradni? Kíváncsi vagyok kívülállók véleményére.



2021. jan. 15. 18:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha te már inkább szeretnél megállapodni akkor,lépj tovább.

Ne hagyd, hogy rabolja az ídődet. Igy lesz lehetőséged megismerni valakit aki veled képzeli el a jövőjét.

2021. jan. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
53%
Azért itt függ, hogy hány évesek vagytok. Ha valaki 20 évesen nem akar gyereket az azért más mintha már 35 lenne és még akkor sem. A továbbiakban beszéld meg vele, hogy esetleg később szeretne e, mert ha soha, te pedig mindenképp akkor nincs közös utatok. És akkor nem érdemes egymás idejét rabolni..
2021. jan. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Én még csak 19 vagyok (nekem sem aktuális egyenlőre a téma, de ha netán teherbeesnék biztos hogy megtartanám)

Ő 27. Azt mondta esetleg 5 év múlva lehet róla szó, de akkor sem biztos

2021. jan. 15. 18:15
 4/20 anonim ***** válasza:
88%
Én szakítanék, ha ennyi mindenben nem egyezünk. Elég önzőnek tűnik a párod, nem tudom mennyire lehetne rá számítani. Abból kiindulva, amit az esetleges váratlan teherbeesésről gondol képzelem mennyire lehet rá számítani. Szerintem gondolkodj el a dolgokon.
2021. jan. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

"Azt mondta esetleg 5 év múlva lehet róla szó, de akkor sem biztos"


Ez a pasi szerintem egyáltalán nem szeretne gyereket. 5 év múlva is ilyen "na üsse kő, ha te annyira szeretnéd, akkor legyen". Pont az ilyeneknek nem kéne egyáltalán gyereket vállalniuk.

2021. jan. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

#4

Én is így gondolom, ezért fontolgatom a szakítást. Csak borzasztóan tudok kötődni, és nagyon nehéz kilépni, pedig tudom hogy az lenne a helyes döntés


#3

Hát igen, és az 5 év alatt is történhet bármi. Mert ugye aki szexel annak benne van a pakliba egy esetleges terhesség. Azt meg nem szeretném hogy a gyermekem apa nélkül nőljön fel.

2021. jan. 15. 18:53
 7/20 anonim ***** válasza:
25%

19 vagy gyereket szeretnél. Rendben rendelkezel állással?

Csak mert exem is gyereket akart 20 évesen az üres pitsájára :)

2021. jan. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Kedves 7-es !

Nem most szeretnék gyereket!!

Majd pár év múlva mikor rendelkezem önálló jövedelemmel..

Viszont ha becsúszna nem vetetném el, elmennék dolgozni és megteremtenék neki mindent amire szüksége van. Inkább dobom félre a céljaim, vagy pihentetem egy ideig, minthogy büntudatban éljek (abortusz esetén)

2021. jan. 15. 19:48
 9/20 anonim ***** válasza:
59%
7-es vagyok. Ha szeretitek beszéljétek meg. Ha tényleg soha nem akar, akkor nincs egymás mellett keresnivalótok. De, ha később igen, és védekeztek normálisan nem fog becsúszni, nem fog kelleni abortusz, nem is értem ezt az abortusz témát több exemmel voltam együtt több féle védekezéssel, sosem pörögtünk azon, hogy becsúszhat.
2021. jan. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
A probléma hogy "megszakításos" módszert alkalmazzuk, mondván neki úgy jobb, és itt a hatalmas ellentmondás hogy ha valaki ennyire rosszul van még a gyerek gondolatától is akkor vajon miért nem védekezik?! Tudom, én is hibás vagyok, mondhatnám neki hogy húzzon gumit (én hormonproblémak miatt nem szedhetek fogamzásgátlót) csak én hülye engedem, vagyis engedtem hogy neki jó legyen
2021. jan. 15. 20:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!